Natuke majast (87/365)

Remondist pole sada aastat kirjutanud. Seda kõige lihtsamal põhjusel - suurt midagi pole vahepeal teha jõudnud. Priidul on väheke kass peal selle teema kohapealt ja igapäevaselt enam nokitseda ei jaksa. Kevade saabumisega on päris mitu nädalavahetust kulunud õues toimetamisele ka ja nii see remont on seisma jäänud.

Aga ega ma olen nii jube naine, et käin vannitoaga jätkuvalt Priidule pinda, nagu ora tagumikus :D Muu remondi suhtes üritan olla vaikne ja vaga, aga ma juba nii nii väga tahaks vanni saada! Eks ta ise tahaks ka, seega hakkasime nüüd lõpuks vaikselt vannitoaga tegelema.

Täna saabus vann, et põranda valamisel, seinte ehitamisel ja üldse toa planeerimisel oleks hea arvestada ja lõpuks ikka kõik ilusti õige koha peale saaks. Esialgse plaani järgi oli mõte vannituppa nii vann kui dušinurk mahutada. Nii, nagu ideaalis ma tahaks, ilmselt ei mahu, aga nüüd ongi see hetk, kus tuleb kõik täpselt üle mõõta ja arvestada. Dušinurk tuleb meil erimõõtmeline nii või naa, seega paar cm-it väga ei mõjuta, aga kuhu seina mis läheb, tuleb ära otsustada. Arvestades ka fakti, et vannituba on meil päris tilluke.

Loodan, et äkki kuu aja pärast saab mõne pildi ka üles panna vannitoa edusammudest, kiiremini ei looda kuhugi väga jõuda.

Tuuletõket sai ka veidi pandud teisele korrusele ilusate ilmadega

Comments

 1. Lihtsalt vihjena soovitan juba ette, et ärge torusi välisseina pange, meie panime ja ausalt suht jama, kuna külmuvad tihti ikka kinni, õnneks panime ka kohe plaanides traadid sisse, aga samas on kahju maksta elektri eest, et torud ei külmuks.
  Seega soovitan ka seda plaanides arvestada.
  Kas vannituba tuleb teil trappiga?
  Huvi pärast küsin, miks sa vanni ja dušš eraldi tahad, mul koguae nad koos olnud ja pole isegi mõelnud, et miks peaks eraldi olema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vannituba tuleb jah trapiga.

   Dušinurka tahan eraldi, sest mulle ei meeldi vannis duši all käia :D

   Torude suhtes - meil tulevad ka välisseina, aga eks selles suhtes peab jah natuke mõtlema, et kuidas kõige parem panna neid, et ära ei külmuks.

   Delete

Post a Comment