Lihasvalu (114/365)

Iga korraga, kui õues vihma sajab, kasvab muru vist vähemalt 3cm korraga. Kõik rohetab juba õues ja järjest enam oleks vaja, et aiamaa saaks juba korralikult valmis. Kahjuks ei ole aga nii palju vaba aega, et Priit saaks lisaks kõigele muule ka sellega tegeleda nii palju, kui vaja.

Seega võtsin end ühel ilusal õhtul käsile ja läksin ise aiamaad kaevama. Igaks juhuks ütlen ette ära, et tegelikult oli Priit selle ala juba labidaga korra läbi kaevanud, seega ei läinud ma päris kõva maapinda kaevama, vaid hargiga juurikaid välja sopsutama ja pinda nö kobestama. Nii et pole vaja muretseda, et ega ma endale liiga ei tee sellise tegevusega. 

Mingi aeg tuli Priit ka mulle appi ja nii me siis kahekesi kaevasimegi õhtul päris pikalt. Ilm oli ülimõnus ja füüsiline tegevus on ju kõige parem viis, kuidas muremõtteid eemale peletada :) Tegime natuke lõket ka veel ja nii me nautisime õhtust ilma. 

Järgmine päev oli selle eest selline lihasvalu jalgades :D Päris mõnus tunne tegelikult, sest pole nii nii ammu juba lihasvalu tundnud. Tekkis tahtmine kohe veel minna ja liigutada end veidi rohkem, kui vaid kõndimine ühest punktist teise. Kahjuks aga on ilm parajalt nõme olnud ja nii vaatangi magamistoa aknast ja ootan, et ilm paraneks. Siis saab jälle kaevata, sest pool aiamaad ootab veel mu tegutsemist ;)


Comments