Mitte midagi pole selga panna! (129/365)

Reedel on tulemas Mareku lõpupidu. Kui kingituste teema oli minu jaoks paras peamurdmine, siis riiete valik on sada korda hullem. Vähemalt niikaua kui asi puudutab minu ja Mareku riiete valikut.

Mareliga pole rasket midagi. Paneb kleidi, sukad ja kingad. Nagu ikka pidulikul puhul. Priiduga pole ka hullu. Nüüd kui uued jalanõud ka talle olemas, siis on riided olemas. Priidu ja Mareliga pole kunagi riiete valikul probleeme. Näiteks emadepäeval otsisin mina 2 tundi riideid ja siis Priit tuli pani esimesed asjad selga ja oligi asi korras.

Marekule hakkasin lõpupeoks riideid otsima juba tükk aega tagasi. Proovisime üht ja teist, aga ikka polnud see õige asi. Tema puhul tuleb natuke rohkem kehakuju/vormi arvestada ja päris igat viigipüksi või pluusi talle selga ei pane. No panna ju võib, aga lõpupeol võiks kena ka ju välja näha, eks. Lõpuks sain talle ikka komplekti kokku. Pükse on vaja natuke kohendada, et pikkus õigeks saaks. Sellega tegelen homme.

Endale proovisin riideid terve tänase hommikupooliku. No ükski asi ei sobi, sest ilmselgelt tõmbab kõht kõik riided paigast ära. Kui alguses mõtlesin samad viigipüksid panna, mis emadepäeva peol, siis mõtlesin ümber. Tahaks ikka kleiti. Suvine olemine juba ju ja must viigipüks on kuidagi.. must :D

Lõpuks, peale paari tundi, sain vähemalt poole riietuse suhtes asjad paika. Kleit on nüüd kindel (vähemalt tänase seisuga). Mis ma sinna peale panen (paeltega kleidiga niisama päris ei lähe), pole veel selgunud, aga vähemalt leidsin ühe asja, mis on seljas vähe paremini, kui ümber maakera venitatud vorstikile. Kingade asemel otsustasin baleriinadega katsetada. Ehk ei lähe jalad nii paiste, kui emadepäeval kingade kandmisest juhtus.

Nalja ka riiete proovimisest. Proovisin üht, teist ja kolmandat ja tegin siis pilti endast, et näha kuidas seljas tegelikult välja näeb (peegel petab, alati!). Kui muidu ei tundugi endale kõht NII suur, siis pildi pealt sain aru, miks kõik mulle kaasa tunnevad, et ma veel kaks kuud selle kõhuga ringi pean uitama :D :D Lõpupeo päeval üritan külje pealt pilti teha, siis näete ka viimast seisu.

Enne sünnitamist ma ühelegi pidulikule üritusele enam ei kavatse minna. Blogi auhindade jagamisele, kuhu kutse tuli, ma nagunii minna ei jaksa (pluss mul pole sinna midagi selga panna). Ühte pulma pean ka minemata jätma, sest see toimub üks päev enne mu sünnitus tähtaega.


Comments