Nõiatrall (110/365)

Eile oli lastel lasteaias nõiatrall. Priit tegi neile luuad juba esmaspäeval valmis. Käisime kõik koos kraavi pealt oksi toomas ja Priit meisterdas neist luuad kokku. Alguses Marek polnud nõus midagi selga panema. Nõiad pidid tüdrukute teema olema. Lubasin talle aga mingi kostüümi kokku mõelda, mis talle sobiks.

Kuna mul oli kolmapäeval Türil arst, siis käisin ekstra ühes kaltsukas otsimas talle riideid. Olin küll suhteliselt skeptiline, et üks päev enne 33. aprilli seal veel midagi nõialikku alles on, aga proovima ju ikka peab. Nõialikku talle ei leidnud, aga teades, kui palju ta fännab luukere värke, siis sain talle ühe luukere kostüümi koos sobilike kinnaste ja peakattega.

Koju jõudes Marek proovis ja riided sobisid ilusti. Ta oli nendest nii vaimustuses, et oleks terve õhtu juba nendega ringi tuuseldanud, aga kuri ema tahtis riided enne peopäeva läbi pesta. Nii et pidi kannatama :)

Trall läks neil täitsa toredasti. Vahepeal oli küll Marek poole tegutsemise pealt maski eest ära võtnud, sest väidetavalt ei näinud ta muhvigi, mida tegema peab või kuhu minema peab. Aga see ei vähendanud tema vaimustust maskist, sest ka õhtul, kui maal oma väikest viisi tralli pidasime, kandis ta seda päris palju ja täna hommikul, kui nad minuga juuksurisse kaasa tulid, tahtis ka selle ette panna.

Pildid on ilusti kenasti kõik maal digikas, aga paar pilti teile näitamiseks ikka, millised ühed nõia lapsed võivad välja kukkuda :)

Marek

Mareli


Comments