Öökull (131/365)

Kes ärkab vabatahtlikult üles 3.20 ja enam magama ei jää?!?! Eks ikka mina. Kes ikka nii ajuvabalt veel saaks käituda. Tegelikult polegi asi minu käitumises, vaid looduses. Ilmselgelt ei saa ju enam peale vetsus käiku magama jääda, kui aknast paistab valgus sisse ja õue vaadetes ei oskaks elusees arvata, et kell alles nii vähe on.

Olgu, ainult loodust siiski mu unetuses ka süüdistada ei saa. Elu muretseb ise selle eest, et mul ikka oleks mõtetes midagi, mis mu und segaks. Kuna eile saime nö "lõpliku vastuse" ühe elumuutva asja suhtes, siis on mõtlemist pikemaks ajaks. Eks kõigega siin elus tuleb hakkama saada ja saamegi (pole kahtlustki, et üks hetk tuleb mõni ideaalne mõte, kuidas olukord kõigile kasulikult lahendada).  Aga kui võtta ära midagi, mis on sinu jaoks täiesti iseenesest mõistetav ja igapäevane - sellega on lihtsalt veidi raske harjuda ja asjade käigule uue raja sisse tampimine võtab palju aega ja tekitab kohati palju ülemõtlemist.

Aga et uneaja kaotus niisama raisku läinud aeg poleks, mõtlesin Marekule lõpukingi välja. Tegelikult mõte arenes juba paar päeva tagasi, kui ta jälle lasteaeda oma pooleldi katki lõigatud ja räbaldunud ajakirja kaasa võttis. Autode ajakiri, kui täpsem olla. Talle meeldib seda ikka ja jälle lugeda, seal sees olevat mängu mängida ja pilte vaadata.

Tegin talle selle ajakirja tellimuse kingituseks. Tegelikult on sellel kingil kaks eesmärki. Esiteks saab ta väikse kingituse üle kuu (6 numbrit ilmub aastas) ja samas on tal ülesanne postkasti käia ikka tihedamini vaatamas. Selleks aga, et postkastini ja tagasi jõuda tuleb sõita/kõndida kokku kilomeeter :) Mis annab põhjust tal ennast veidi rohkem liigutada.

Eks võib aimata, et alguses saame natuke torisemist, et see ajakiri tihedamini ei käi ja esimest numbrit ilmselgelt ei jõuaks ta ära oodata. Selle vältimiseks olen juba mõelnud välja tagavara plaani - kavatsen talle poest leida eelmise välja tulnud numbri ja selle postkasti poetada :) Talle kingin siis ainult nö kinkekaardi. Ma südamest loodan, et mõni number ikka kuskil saada on. Täna lähen otsingutele.

Unetundidel tulevad alati need kõige paremad mõtted :) (või siis kõige halvemad, aga täna neist ei räägi... )


Comments

 1. Kuna sa nüüd alles tellisid, siis usun, et teil hakkab alles augustis käima, seega muretse nüüd juuni number koju ja pane see nö kasti :D usun, et tal sellega ka tegevust :) kuigi eks türil leidub ka maximas ja konsumis, kuna eriti ei usu, et palju ostetakse seda, kes ikka tahavad need tellivad, vähemalt tüdrukute ajakirju leidub neis küll alati hulgim:)

  Muide egmonti lehelt saab ka vanu numbreid tellida koju, seega võid ka sinna piiluda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alles augustis hakkab jah tellimus. Ostsin praegu aprillikuu oma ära ja juuni oma pean samuti vaikselt postkasti sokutama poest ostetuna :) Aga nende vanade numbrite tellimine oleks küll hea variant kuudeks, mil ajakirja tulemas ei ole.

   Vaatasin poes, et tüdrukutele üldse see valik hulga kirjum. Eeldada võib, et varsti pean Marelile ka mingi ajakirja tellimuse ära tegema, sest ega ilmselt talle see ei istu, et Marekule mingi ajakiri käima hakkab ja tema ei saa :D

   Delete

Post a Comment