Järjekordne päev paradiisis (147/365)

Tänane ilm oli järjekordselt ülimalt mõnus ja patt oleks olnud seda toas mööda saata. Juba hommikul hakkasime aias toimetama. Priit tegi avamaa kurkidele mini-kasvuhoone lõpuks ära. Võtsin väikse riski ja istutasin avamaa kurgid sinna sisse ära. Mõtlesin , et kui nad mul tava kasvuhoones ilusti olid ja midagi ei juhtunud, siis ei tohiks selles mini variandis ka nendega midagi hullu juhtuda.

Aiamaa - loori all kapsad, taga mini kasvuhoone
Mina istutasin kapsaid, mis veel istutamata (osa veel ootab oma aega ja kohta). Osa kapsaid ma pean vist ikka lihtsalt ära viskama, sest mul ei ole neid kuhugi panna. Õnneks pole ma neid veel ümber ka istutanud, nii et kahju väga pole. Muidugi rohisin ka aiamaal niipalju, kui selg ja kõht talusid. Kasvuhoones panime nöörid ka paika ja sidusime tomatid ära, mis vajasid juba kohati toetamist.
Pool kasvuhoonet
Taimede koha pealt võib naljaga pooleks öelda, et kui meil nüüd kõik taimed ilusti kasvama lähevad, siis ilmselt terve suve-sügise toitume me kurgist, kapsast, salatist ja tillist :D Natuke saab tomatit ja muid aedvilju ka juurde. Kaalu langutamisega ei tohiks vist probleeme tulla :D

tomatid õitsevad
Õhtupoolikul hakkas Priit veel tuuletõkkega möllama. See nädal peaks voodrilaud ära tulema ja vaja veel natuke enne nokitseda, et laudade tulekul saaks kohe neid seina panema hakata. Meie aga võtsime tekid ja lauamängud ning mängisime õues natuke enne õhtusööki.
Comments

  1. Ohh kui mõnus puhas kasvuhoone! Selline võiks isegi olla, kuigi ma suurem asi mullas kaapija pole :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Eks me ürita jah veidi kergemalt hakkama saada, et ei peaks hullult kaevama ja majandama kasvuhoones. Aiamaa lapil saab seda piisavalt teha :)

      Delete

Post a Comment