Laupäeva õhtu (163/365)

Eile oli lisaks hommikusele spordipäevale veel kodust välja minemist. Käisime ühe mu hea sõbranna sünnipäeval. See oli, võib suhteliselt kindlalt öelda, et mu viimane suurem väljas käimine enne lapse sündi.

Alguses võtsime lapsed ka kaasa, kuna ilm läks väga mõnusaks, aga peale kaht tundi viisin nad ikkagi ema juurde. Ma lihtsalt oleks nende järgi joostes väga kiirelt ära väsinud. Ega me siiski väga palju kauemaks ei jäänud. Väsimust mul ei tekkinud ja und ka mitte, aga selg hakkas küll valutama ja mitte vähe. Seega otsustasime koju, mugavasse voodisse, ära ronida. Enne võtsime lapsed ka muidugi auto peale.

Pidu ise oli hästi korraldatud, nagu Viivu sünnipäevad ikka. Üks tubli neiu, kes ikka mänge ka viitsib organiseerida sünnipäevadeks :D Ise üritasin küll võimalikult palju kõrvale hiilida mängudest ja mängisin invaliidi, aga mõnus oli ka niisama vaadata, kuidas teised osa võtsid.

Tegelikult oli tore vahelduseks kodust välja saada ja vähe värvikamas seltskonnas olla. Teine kordki, aga võtame selle ette millalgi peale sünnitust :) Kuna paremad peomuljed on kindlasti ajast, kui meid enam sünnipäeval polnud, siis jagan teiega hoopis paari pilti.

Peaks ka sellise koju muretsema...
.. sest lastele meeldis see väga! 

35 päeva tähtajani


Comments