Lobajutt (144/365)

Täna on nii mõnusalt suvine ilm. Kui Priit ei ehitaks ja ma poleks rase ning seetõttu pool liikumisvõimetu päevast, siis me ilmselt läheks täna õhtul külla kuhugi. Aga kuna kaks eelnevat asja on, siis ilmselgelt on meil kodus tunduvalt mõnusam olla. Õigemini mul on mugavam ja Priit peab ikka tööd tegema.

Selleks, et Priidul üksi väga igav õues poleks, siis ma võtsin oma tekikese ja arvuti ning tulin talle õue seltsi (olgem tänatud ülihea leviga Elisa neti eest). Mareli tuli ka oma tekiga. Raadio käib taustaks ja nii me  naudime suvist õhtut. Muideks raadiost tuleb hetkel Jörbergi "kutse tantsule", seega muusika on viimasel tasemel :D 

Õhtuse päikese käes on ülimalt mõnus olla. Ei ole enam nii kuum, kui päeval, aga piisavalt, et veel tagumiku all olevat tekki ümber õlgade pole vaja tõmmata. Lisaks raadiole on meil meelelahtuseks Mareli. Alustuseks tegi ta meile oma võimlemiskava, siis käis mu telefoniga pilte tegemas ja nüüd toob mulle igasugu umbrohtu, et veenduda, kas tegu on mõne köögiviljaga või mitte. Lisaks sellele puhub ta ära õitsenud võilille päiseid õhku laiali. Praeguse tuulega lendlevad päris mõnusasti. 

Samal ajal muidugi Priit ikka ehitab. Ma olen eriline füürer ikka küll. Ise peesitan ja mehe sunnin tööd tegema :D Tegelikult ei saaks ma teda kuidagi aidata või õigemini arvan ma, et abistangi teda hetkel sellega, et olen abistamisvõimetu ja ta ei pea välja mõtlema mingit põhjust, et mu abistamispalveid tõrjuda (villa paneku lugu vast mäletate varasemast ajast :D). 

Aga nüüd me peame natukeseks kuhugi ära minema, sest Priit hakkab oma ülilärmaka saega saagima. Peab niikaua minema õhtusöögi lastele andma ja viimane masina täis pesu tahab ka ära korjamist varsti. Kaugemale vaadates võib eeldada, et täna öösel hakkab vihma sadama ja lisaloputust vast asjadele pole vaja ;)


Comments