Spordipäev (162/365)

Kabalas toimub iga suvi küla spordipäev. Kui ma ise pisike olin, siis võtsime sellest tihti osa. Väga hästi meeles, kuidas terve perega sellest osa võtsime ja inimesi oli päris palju. Vahepeal, kui ma suuremaks olin kasvanud, jäi see üritus suveplaanidest välja. Kuni eelmise aastani, kus spontaanselt spordipäeva hommikul mõtlesime, et võiks lastega minna. Käisimegi ja lastele väga meeldis.

Mareli jooksis ühe tüdrukuga, kes oli vanusegrupp kõrgemas grupis
See aasta planeerisime juba pikemalt spordipäevale minekut. Ainult siis oleks mineku ära jätnud, kui lauspadukat oleks hommikul taevast alla tulnud. Õnneks oli vaid väike uduvihm ja sellepärast minekut katki ei hakanud jätma. Õnneks lõppes ka see vähene vihmake suhteliselt kohe, kui kohale jõudsime.

5- 7 aastaste poiste jooks 
Marek ja Mareli olid mõlemad 5-7 a lasteaia ealiste laste grupis, kumbki oma soo järgi. Alasid oli neil kaks - jooks ja kaugushüpe. Mareli sai veel paigalt kaugust hüpata, aga Marekul oli hooga kaugushüpe. Mõlemad said mõlemal alal medalid. Mareli mõlemas alas I koha, Marek III koha. Eelmine aasta said nad ka medalid.

5-7a tüdrukute autasustamine
Kui eelmine aasta veel oli väheke konkurentsi, et tuli võidelda medali eest, siis seekord oli neil eriti lihtne variant. Mareku vanusegrupis oli 3 osalejat. No kauguses ma teadsin juba ette, te üle kolmanda koha ta ei saavuta, aga jooksus üllatas ta mind väga. Tegelikult jäi väga vähe puudu, et ta oleks teise koha saanud, seega selle eest medali oli ta küll igati välja teeninud. Mareli vanusegrupis oli ainult üks osaleja, aga selle eest tegi ta väga hea soorituse.

5-7 a poiste autasustamine
Lapsed ise jäid väga rahule üritusega ning lisaks oma diplomitele ja medalitele, oldi eriti rõõmsad saadud üllatusmunade üle. Järgmine aasta jälle :)


Comments