Jälle kõne päästeteenistusse (191/365)

Me oleme siin majas elanud vähem kui aasta, aga selle ajaga on olnud vaja helistada päris mitu korda päästeteenistusse. Erinevate põhjuste pärast on meid külastanud seni juba nii tuletõrje, politsei kui ka kiirabi. Täna sai Priit jälle päästeteenistusse helistada ja oodata on järgmist külaskäiku sealt poolt.

See kord siis ootame demineerijaid. Priit kaevas õues ja leidis pooliku mürsu. Algselt pidid demineerijad jõudma paari tunniga, aga veidi aja pärast helistasid nad tagasi ja ütlesid, et neil tuli oluline juhtum vahele. Seega lükkus meie külaskäik edasi. Ilmselt see olulisem juhtum oli Raplamaal juhtunud õnnetus.

Lõpuks tuli välja, et nad täna ei jõuagi ja tulevad alles homme. Seni peab kõik olema nii, nagu leiuhetkel jäi ja edasi kaevata Priit ei tohi, sest nad tahavad selle ala, kust mürsk välja tuli, ise läbi kaevata. Priidul nägu mossis selle peale, sest ta tahaks oma töö lõpuni teha, aga Marek ütles talle selle peale ilusti: "sa ei tohi ju kaevama minna. Kui sa kaevama lähed, võid surma saada ja siis meil enam polegi isa!" No ta läks siis puid saagima :D

Marekul endal ka häda selle "pommiga", sest ega tema ka õue mängima täna eriti ei saanud. Ühel pool maja lubasin neil ikka natuke olla, aga ega peale marjapõõsa seal suuremat meelelahutust neile pole. Nii et täna said nad päris palju toas mängida.

Nüüd me siis ootame, kuni homme targad onud tulevad ja meie mürsu kahjutuks teevad ja minema viivad. Loodan, et neil jälle midagi vahele ei tule ja lõpuks ikka jõuavad siia ka :)

edit: SIIN siis Järva Teataja link ka asjast

Allikas: järva teataja 

Comments