Lasteta kodus (196/365)

Meil pole kunagi lapsed pikalt kodust ära olnud ilma meieta. Mõned üksikud ööd on nad oma elu ajal meist eemal olnud, aga seda ka siis üks öö maksimaalselt korraga. Pole olnud seni vajadust ega soovi neid kuhugi pikemaks jätta. Nüüd aga on järjest kohe mitu ööd-päeva, kus lapsi pole kodus.

Ema võttis lapsed enda hoolde natukeseks ajaks. Vastavalt siis vajadusele, aga enne kolmapäeva ma lapsi tagasi ei tohiks saada :) Juba täna on eriliselt kahtlane olla ausalt öeldes. Maja on nii vaikne! Kui mina ütlesin Priidule, et jube imelik on olla, siis ta viskas nalja, et nüüd ta hakkab pensioni aega ootama, kus on igapäevaselt nii vaikne :D

Tegelikult on isegi hea natuke vaikust nautida. Nautida, kuniks seda veel on, sest hiljemalt järgmine nädal oleme haiglast tagasi ja siis läheb hullumaja 24/7 lahti. Vaikust ära kasutades suutsin täna teise picturehappy tellimuse pildid ära sorteerida ja albumitesse panna (seekord ei olnud kahtlaselt lõigatud pilte, aga üks sats pilte oli imelikult tumedaks töödeldud millegi pärast). Kuna olemine pole kõige parem, siis ülejäänud aja olengi voodis lebotanud ja vahtinud niisama arvutis või telekast mingit jura.

Praegu juba mõtlen, et mida ma homme tegema hakkan. Peaks vist ühe suurema kodu koristuse ette võtma. Kedagi ees pole, kes segaks ja saaks enne haiglasse minekut kodu läikima ilma, et keegi kohe oma liivaste jalgadega üle puhta põranda jookseks :) Tegelikutl aiamaa tahaks ka veel viimast lihvi saada. Nii mõtlema hakates oleks teha rohkem kui küll...

Aga tegelikult on ju päris hea variant ka see, et lebotaks homme ka voodis? Võtakski kohe eriti vabalt ja naudiks neid paari päeva kohe täiel rinnal? Eks see hommikul näha ole :) (Muidugi eriti Murphy oleks see, kui ma öösel sünnitama läheks).


Comments

 1. Pigem puhka niipalju, kui veel saad, varsti nagunii trall lahti ja siis igatsed seda rahu ja vaikust :)
  Muide kuidas haiglas olekut plaanite, kuhu lapsed panete, kas plaanite perepalatit või kuidas su enda ideaalne sünnitusplaan välja näeb (nii ideaalne, kui see ülekandmisel olla saab) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sünnitusplaani peale üritan mitte väga mõelda. Hetkel ei kujuta üldse ette, mis saada võib. Peamine on, et lapsega kõik hästi oleks ja olgu siis kirurgilisel või loomulikul teel, aga et ta lõpuks mu seest välja saaks :) Kui saan ise sünnitada, siis tahaks järi peal jälle sünnitada. Kaks eelmist ka selle peal sünnitanud ja sobis mulle. Erinevalt eelmistest üritan seekord siis üksi ilma tugiisikuta hakkama saada.

   Lapsed jäävad haiglas oleku ajaks Priiduga või minu emaga koju. Olenevalt kuidas asjalood kujunevad. Seekord Priit sünnitusele kaasa ei tule (ta enda soov ja ei hakka peale sundima, sest tean, et juba eelmistel kordadel oli ta kokku kukkumas seal). Juhul kui keisriks peaks minema, siis vaatab jällegi vastavalt olukorrale, kas tuleb ema appi mulle haiglasse või Priit.

   Delete

Post a Comment