Otsustav käik arsti juurde (198/365)

Usun, et nii mõnigi on oodanud, et mis ma siis täna arsti käest teada sain. Ega eriti pikalt asja arutada ei saanud, aga sain vähemalt kindlad kuupäevad paika ja asjade edasine kulg on teada. Aga algusest peale siis.

Alguses tegime, nagu ikka, rutiinsed mõõtmised. Kaalu koha pealt sain ikka oma 15 kg piiri ületatud (kui viimase kuuga juba beebi ise üle kilo juurde on võtnud, siis ei olegi siin midagi imestada). Vererõhk oli normis. EPK sai arst seekord imelised 44cm. Eelmine kord oli kusjuures 36 (kaks nädalat tagasi). Usun ise, et vahe tegelikult sellest tingitud, et täna oli mõõtmise aeg kõht täiesti toonuses, nii et päris tõe pähe seda numbrit ma ei võta.

Üldse oli täna EPK mõõtmine nii valus ja ebamugav. Hing jäi ka praktiliselt kinni seal selili olemisest, aga tuli ju ära kannatada. Dopleriga kuulati südametööd ka ikka. Täitsa nomaalne oli see.

Peale rutiinsete mõõtmiste hakkasime arutama, et mis siis edasi saab. Arst andis teada, et oodata pole siin tõesti enam midagi ja läheb esilekutsumiseks. Andis valida, kas neljapäeval (aga tõenäoliselt perepalatit ei saa) või esmaspäeval (perepalati saamise tõenäosus suurem). Muidugi valisin ma neljapäeva. Kui esmaspäevani oodata, siis võin sellele 4,7 kilole veel vähemalt 2000 gr juba otsa kirjutada.

Keisri koha pealt oli väga napisõnaline. Ütles vaid, et homseks niigi kaks keisrit juba kirjas ja sellega jutt lõppes. Aga ausalt öeldes hetkel ma ise olen veel seda meelt, et parem ikka ise proovida. Äkki veab ja polegi asi nii hull, kui hetkel paistab :)

Nii et homme, hiljemalt 8.30, olen ma Paide sünnitusosakonnas geeli saamas :) Kui kiiresti või aeglaselt asi kulgeb, ei julge ennustada. Aga küll ma märku annan, kui asjaga ühelpool!

Ahjaa, tegelikult pidin täna KTG-d ka tegema minema, aga kuna hommikul nagunii haiglasse sisse ja seal saan KTG all istuda nii või naa, siis leppisime arstiga kokku, et ei hakka täna minema. Niigi oli väga piin autoga koju ka veel arsti juurest sõita.Comments

 1. Pöidlad on pihus!

  ReplyDelete
 2. Loodan, et pisike teiega kiiresti ühineb

  ReplyDelete
 3. Endal tuli kohe selline värvin ja ärevus sisse, nagu ise hakkaks sünnitama. Paljupalju edu ja loodan, et kõik möödub võimalikult kiiresti ja hästi! :)

  draamamaama.blogspot.com

  ReplyDelete

Post a Comment