Priit ja tema ennustused (184/365)

Priit tegi juba ammu ennustuse, et ma sünnitan 11 või 12 juuli. Ma naersin ta algusest peale välja. Muidugi selle peale ütles ta alati, et ära naera enne õhtut. Tänaseks on aga jõudnud kätte 13. juuli. Kas siis ennustused pidasid paika?

11. juuli möödus küll igasuguse tundeta. Hea oli siis targutada Priidule, et temast ikka ennustajat ei tule vist. Tema aga kogu aeg vastu, et kuni 12. juuli südaöö pole käes, ei tasu veel midagi hõisata. Sama juttu rääkis isegi 12. juuli päeval.

Eile õhtul kuskil 22 ajal hakkasin pikali viskama ja voilaa, väiksed valupojad kohal. Mõtlesin vaid, et mida pekki :D Päeval polnud grammigi sellist tunnet, et midagi toimuma hakkaks. No pikutasin üht pidi ja keerasin teistpidi. Ikka valutas. Ei olnud midagi suurt ja vaevalist, aga käisid ikka hooti valud peal.

Üks hetk Priit ka küsis, et mis passin üleval ja siis säras nagu jõulukuusk, kui ütlesin, et mingi valud käivad. Passisin veel üleval paar tunnikest ja proovisin eri asendites olla. Valud kestsid, aga tugevamaks ei läinud. Siis viskas üle. Otsisin kõige mugavama asendi ja otsustasin, et jään magama. No kui valusamaks ka läheb, küll siis selle peale üles ärkan. Ja kui libakad on, siis ei tasu ju öö otsa üleval istuda.

Jäingi magama ja võite arvata, mis valudest sai. Muidugi jalutasid rõõmsalt minema. Ma nii rõõmus hommikul polnud selle üle, aga vähemalt sain poole kümneni hommikul magada. Priit hommikul küsis ka, et ei lähegi sünnitama v? Ja arvas lisaks, et täna võiks ju ka veel asjaks minna.

Tegelikult mul kuupäevade suhtes ka eelistused (mitte et laps sellest huvituks) ja kui täna asjaks ei lähe, siis enne 21. juulit ka ei taha. Meil on ju praegu peres kõigil sünnipäevad numbritega 1,2 ja 3 (mul 31, Marekul 23, Priidul 21 ja Marelil 12). No siis ei saa ju järgmisel täitsa mööda kuupäeval sündida :D

Comments

 1. ja siis tuleb sõber Murphy ja laps tuleb 23 uuesti :D
  mul mehe sugulasel on 2 last 29.02 sündinud 8 aasta vahega :D
  aga mina panustan üldse 03.08 ;) aga eks laps tuleb siis, kui ise tahab ja kui ei taha, küll arstid välja toovad :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No ma ise panustaks ka pigem 3 augusti peale, aga arvan (loodan), et nii pikalt üle mul ei lasta kanda. Ni et 23. juuli sobiks ka väga hästi :D Ainult selles suhtes kahju, et ma siis Mareku sünnipäeval haiglas peaks istuma:S

   Delete

Post a Comment