Remondilainel (179/365)

Ma peaks endale remondiga ka tegema mingi ajakava, millal sellest kirjutama pean. No nii nagu raseduse suhtes praegu iganädalane postitus. Siis on kindel, et jõuan ka sellest teemast kirjutama. Praegu on vaikselt juba endalgi mulje, et nagu poleks midagi teinud, kui siit postitusi üle vaadata. Aga tegelikult ikka oleme (jah, ma ikka räägin mitmuses, kuigi ise pole suurt midagi remondilainel teinud).

Vahepeal olid ilusad, kuivad ilmad ja Priit tegeles voodrilauaga. Jah, lõpuks jõudis see kohale. Ja tegelikult hoopiski teiselt firmalt, kui alguses tellitud sai. Selle esimese firmaga oli selline lugu, et Priit ei olnud nõus ülekandega maksma. Firma oli nõus siis, et maksab peo peale kohale tuues, aga millegi pärast polnud toojat kokkulepitud ajal. Peale seda ei vastatud ka enam e-mailidele.

No ilmselgelt ei sobinud siis ikkagi see peo peale maksmine. Vaatasime siis teise firma, kes kohe samal päeval voodrilaua kohale tõi. Ütleme nii, et kvaliteet ei olnud seal just päris see, mida ootasime, aga vähemalt toodi kiirelt kohale ja normaalse hinnaga saime ka.

Nüüd siis saigi tänu ilmataadi halastusele  Priit voodrilaudu kruntida ja värvida. Esimese kihi värvi otsustas ta ikkagi enne seina panekut peale ära kanda. Siis ehk lõpptulemus veidi parem. Leiutas veel endale eriti ägedad pukid, et lauad ilusti kuivada saaks. Ta ju kohe mitte ei saa ilma millegi leiutamata olla :)

Nüüd on ta nii kaugel omadega, et väike ports vajab veel värvimist ja siis võiks lauda seina panema hakata. Aga enne seda on vaja panna mingid võrgud hiirte-rottide kaitseks ja mingid plekid veel. Ühesõnaga teha mingeid ettevalmistavaid töid. Ega ju praegu head ilma ka pole, et õues väga toimetada.Comments