Haiglast saadud kingitused (202/365)

Eelmistest lastest on meeles, et haiglas jagati terve hunnik mingeid reklaampakikesi emmedele eri firmade poolt. Kreemi proovipotsikuid, paar mähet jms. Kauaks neist ei jätku, aga piisavalt selgitamaks ka üks või teine asi beebile/emale sobib.

Seekord oli ka ühtteist jagada. Esimene pakike oli SebaMedilt. Pakis on beebide vannivaht, laste šampoon ja igapäeva šampoon. Reklaami ka muidugi juures ja sooduskood saamas 15% allahindlust nahahooldus.ee lehelt tellimiseks.

Teine pakike on NUKilt. Sees muidugi reklaami ja lisaks eriti imavad rinnapadjad ja pesugeeli näidis.

Kolmas pakike on Hipilt. Sees on beebipass, kuhu saab kirjutada lapse sünniandmed, emale tee pakk, kreeminäidis, beebiõli ja söötmiseks lusikas.

Viimane pakk oli saadud haiglasse läbi projekti "noored vanaemad". Selles on ilus käsitööna valminud kaart ja väiksed kootud sussikesed. Ülimalt armsad ja ilusad. Panen koju jõudes siia pildi neist tagant järgi, sest hetkel telefon keeldub siia pilte laadimast.

Kes hiljuti sünnitanud, mis nänni te haiglast saanud olete?Comments

 1. Mitte et ma hiljuti sünnitanud oleks - mõnus oli küll sellist nänni saada ja see Hippi lusikas on ka väga hea.

  Siiani köögikapis alles ja vehl kasutuses. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need proovipakid on head, saad ikka asjast aimu, enne kui suure potsiku peaks ostma.

   Delete
 2. Kas sa said iga kapsega neid? Ma 2009 ei saanud midagi paidest. 2010 olin tallinnas ja siis sain sealt tallinna paki. Nâidiseid ei jagatud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iga lapsega olen saanud, aga erinevad tooted on eri aastatel olnud.

   Delete

Post a Comment