Õnnelikult kodus(203/365)

Ega selle tita kõrvalt leida aega siia kirjutama tulla, ei olegi nii lihtne. Eile ei saanud isegi telefoniga interneti ligi pool päeva. Nii et kuni meil asi siin veidi igapäevasemaks saab, ei pruugi ma väga siia löögile saada. Aga kuni pisike poiss veel magab magusat und, siis paar sõna panen kirja.

Eile saime lõuna ajal haiglast välja. Kaalus oli selle kolme päevaga 250gr alla võtnud. Seega välja saades kaalus beebi 4260gr. Pean täna perearstile ka vastuvõtu aja ära panema, et ennast ette näidata. Arvatavasti veame ennast ise arsti juurde kohale, mitte ei lase tal koju tulla, sest Türile peab nagunii minema lähipäevil ja nime ära panema. Nimeks saab väike tegelane siiski Priidu lemmiku. Ehk uus kodaniku on Margus. 

Kui nüüd korraks kaalu teema peale tagasi hüpata, siis sain ka täna hommikul lõpuks kaalu lähedale. Kõige hullem seis ei olnudki. No natuke ikka algkaalust puudu, aga usun, et selle tagasi saamisega pole probleemi ja sellest allapoolegi. Aga kindlasti ei kavatse ma tänasest hommikust kohe mingit ranget toitumist aretama hakata. Lasen kehal natuke uue olukorraga kohaneda, jälgida, mida Margus üldse kannatab mu toidulaual ja mida mitte ning siis vaatame edasi. Usun, et septembri algusega ehk saab toitumisteemadest rohkem juba lugeda. 

Nüüd beebilainele tagasi jutuga. Eile sai Margus kohe oma käru ka ära katsetada. Koju jõudes õhtul (käisime veel maal ka ennast näitamas) ei tahtnud ta väga toas magama jääda. Mina aga tahtsin pesud õuest ära korjata ja veidi ringi vaadata, mis Priit vahepeal on teinud. No siis paningi poisi kärru, jalutasime natuke ja ma sain oma tööd ka tehtud, mis vaja oli. 

Muideks, Priit oli minu ära olekul ütlemata tubli. Koju jõudes oli pesu õues kuivamas, uus täis masinas ootas riputamist. Lisaks olid nõud ilusti pestud ja ehituse lainel oli ka jõudnud kärme olla. Ja mis lastele muidugi eriti oluline - Priit ehitas neile vahepeal ühe mängumaja. Hästi lahe ja ma kindlasti näitan teile pildil ka varsti. 

Täna saame juba hommikust alates kodust elu nautida. Päris igapäevast siiski veel mitte, sest Mareli ja Marek on vanaema juures, et me Margusega saaks sisse elada veidi. Aga homme tulevad juba koju tagasi. Ja eks siis hakkab see õige elu alles pihta. 

Pilte ma pole veel kaamerast arvutisse pannud, aga telefonis on ka neid terve hunnik juba. Nii et lisan teile siia siis paar kehvema kvaliteediga võtet Margusest. 

esimene kärusõit 

2 päevane Margus Comments

 1. veel kord palju õnne, kodus on ikka kõige parem olla :)
  nunnu põnn ja väga lahe nimi, tänapäeval mitte just eriti levinud :)

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Nad kolm kõik titena täpselt üht nägu olnud :D

   Delete
 3. Väga ilus nimi poisil :)

  ReplyDelete

Post a Comment