Priidu suvine projekt (215/365)

Pole remondist sada aastat kirjutanud. Täpselt sama kaua on Priit vaikselt nokitsenud oma suvise projekti kallal. No tegelikult hakkas ta sellega tegelema veidi enne minu haiglasse minekut ja nüüd varsti hakkab lõpp ka juba paistma.

Väga detailselt ma ei hakka lahti kirjutama, mida ta seal täpselt teinud on, sest raudselt suudan midagi valesti üles loetleda :D Aga üldjoontes lammutas ta ülevalt korruse väljaehitise maha ja tegi sinna uue. Vana oli lihtsalt nii mäda (see oli see koht, kust eelmine aasta meile üleval korrusel vihm krae vahele sadas).

Selle väljaehitise ära lõhkumisega tuli ka veidi katust maha võtta. Ja kui see juba maas oli, siis parandas ta veidi seda kilesüsteemi ka sealt, et uuesti vihm kaela ei sajaks. Tuli välja, et seal olid mingid asjad valet pidi pandud ja seepärast jäi vihm kuskile katuse vahele kinni ja sadaski vesi tuppa ja mädandas seal kõike hoolega.

Lisaks ehitas ta maha lõhutud (teise) esiku asemele uue. Sellega koos pani terassi postid ka juba püsti ja tegi katuse konstruktsiooni sellele valmis. Uus osa ootab nüüd eterniiti (uuele osale paneme kohe uue katuse peale. ehk saab ülejäänud majale ka kunagi lähitulevikus ikka uue katuse muretseda - loota ju võib :D ).

Esikuga on praegu nii kaugel, et seinad on püsti ja tuuletõke peal, aga seest tahab veel tegemist. Selle teeb ta järgneva kuu jooksul ka korda. Siis saab ehk suure toa kallale asuda (või millegi muu, eks see näha ole).

Panen mõned pildid ka. Siis saate natuke aimu, mis meil siin toimunud on vahepeal.

Enne haiglasse minekut 

veidi peale haiglast tulekut
Eilne seis (sorry, väga kehv kvaliteet pildil, kunagi panen paremad) 


Comments

  1. Ta on sul tõeline imemees ��

    ReplyDelete
  2. Kuigi vahel võin end siniseks vihastada ta peale, siis enamus aega arvan isegi, et paras jackpot kodus ;)

    ReplyDelete

Post a Comment