Kontsert kõige pisematele (228/365)

Kuna me elame Kesk-Eestis ja väga pikki sõite niisama lõbu pärast väga ette võtta ei saa, siis peame enamasti oma suu igasugustest lahedatest lastele mõeldud üritustest puhtaks pühkima. Jah, korra-kaks ehk veel käiks, aga tihedamini käimine hakkaks rahakotile ikka tugevalt mõju avaldama. Seetõttu olin väga rõõmus, kui eile üks tuttav saatis mulle Facebook´i beebidele suunatud ürituse kutse ja imede-ime, see ei toimugi Tallinnas ega Tartus, vaid täitsa siin samas lähedal Paides. Kuna ma ise kavatsen võimaluste olemasolul (ehk kui Margus haige pole) minna sinna, siis arvasin, et mõni beebiemme oleks veel sellest infost huvitatud.

Tegu on kontsertiga kõige pisematele, mille korraldajateks on Rahvusooper Estonia. Ürituse iseloomustuses kirjutavad nad ise nii: 

"Võttes eeskuju maailma suurtest ooperiteatritest, korraldab Rahvusooper Estonia beebikontserte, kuhu on oodatud väikelapsed vanuses 0–3. Ooper-Kvarteti esituses kuuleb klassikalise muusika pärle, mis sobivad hästi nii beebidele esimese kontserdielamuse saamiseks kui ka lapsevanematele nautimiseks. Avatud on kohvik, käepärast on mähkimislaud ja käru saab kultuurikeskuse fuajeesse või võtta kaasa kammersaali.

Toolidel paigal istuma ei pea: põrandale on laotatud Estonia meistrite tehtud ülisuur muusikateatri teemaline tegelustekk, mille peal vanemad saavad pikutada ja mudilased mängida.

Mõnusat esimest kontserdielamust!"


Algusaeg kontsertil on 11 hommikul, mis enamasti on beebidel selline aeg, kus gaasijonn kontserti nautimist ei tohiks häirida. Üldse on tingimused väga head ja võib loota, et enamus lastest suudavad kontserti üle elada ilma, et ise kaasa laulma hakkaks :) Piletihind on 4 eurot, seega ei midagi jubedat. 

Kuna tõesti siin kandis ju pole beebidele/väikelastele väga palju üritusi, siis kellel selles vanuses laps kodus olemas, siis soovitan külastada. Meie igatahes oleme minejad ;) 

Ürituse FB leht on SIIN 

allikas

Comments