Kui toas on igav (238/365)

Kui toas on igav, siis tuleb vahel ka täiskasvanutel veidi lapsikud ideed. Täna tuli mul mõte hakata põranda peale joonistama. Enne sai loetud pikk monoloog lastele ette kuidas nemad seda kunagi teha ei tohi. Olgugi, et peas kujutasin juba ette kuidas nad varsti samamoodi oma toas teevad, võtsin ikkagi markeri kätte ja kukkusin jooni tõmbama.

Mõte joonistada tuli ühest ajakirjast, mis Marek täna koolis sai. Seal oli keksu pilt ja Marek hirmsasti tahtis keksu joonistada. Kuna ta väga ei mõtelnud läbi, kuidas ta keksu pärast mängima hakkab, joonistas ta selle algselt A4 paberi peale. Muidugi sai ta päris tigedaks, et kuidas nüüd ta jalg sinna peale ära peaks mahtuma.

Selgitasin talle, et seda peaks ikka õue maha joonistama, et ruumi oleks hüpata jalaga korralikult kastidesse. Kuna me oleme siin haiged ja õues hüpata ei saa, tuligi mõte see tuppa joonistada. Marem valis välja, millist varianti tahaks (ma ise olen veidi teistsuguse keksuga harjunud väiksena seda mängima) ja läks kritseldamiseks.

Lapsed ilusti tunnikese kekslesid mööda keksuruudustikku. Lõpetades Marek täitsa hingeldas, nii et trenn missugune :)


PS! Priit pole veel mu vaimusünnitist näinud... :D


Comments

  1. Markeri asemel oleks võinud ka maalriteipi v seda musta isoleerteipi kasutada ju :-D

    ReplyDelete
    Replies
    1. No muidugi! Miks ma ise selle peale ei tulnud :D

      Delete

Post a Comment