Liikumisvõistluse 1. nädal (226/365)

Täna hommikul tegime esimese vahe kokkuvõtte meie perekondliku liikumisvõistluse tulemustest. Ma meelega ei tuletanud lastele eile meelde, et nädal hakkab lõppema ja viimane võimalus veel omale punkte teha. Natuke tuli hommikul sellest mossitamist ja moositi võimalust veel tagant järgi natuke lisaks teha, aga reeglid on reeglid.

aga tulemustest siis. Mina ise jäin väga rahule. Mareli, kes pidi kõndima/sõitma rattaga 10km, läbis nädala 13km ja seda täies ulatuses kõndides. Marek, kes pidi kõndima/sõitma rattaga 20km, läbis 22km. Enamuse läbis ta rattaga, aga vähemalt 5 km nendest sai  kõnnitud ka. Mina, kes ma pidin läbima 30km, läbisin 31km ja kõik kõndides (minul rattasõit ei lähe arvesse, aga ega ma seni pole veel selle otsa roninud ka). Ütlen veel ära, et arvesse läksid täistehtud kilomeetrid. Ehk kui näiteks ma kõndisin 4,5km, siis kirja läks ainult 4.

Mossitamine tuli Marekul hommikul sellest, et Mareli kõndis 3 lisa kilomeetrit, aga temal oli lisaks ainult 2km. Seega sai Mareli 5 senti temast rohkem. Palus, mis ta palus, aga järeltegemise võimalust pole. Sain talle soovituse anda, et järgmine nädal tehku rohkem. Selle peale te läks vihasena rattaga sõitma :D

Nädalaga selgus, et kooli/lasteaia kõrvalt on lastel ikka päris raske neid kilomeetreid täis teha. Eriti, kui nüüd pika päeva veel ära on (katsetavad see nädal bussiga liiklemist). Seega mõtlesin selle +1km lisamisest loobuda. Jäävad püsima samad eesmärgid, mis esimesel nädalal sai pandud. Kui kuu aega saavad ilusti need kilomeetrid täis, siis vaatame edasi. Aga ehk järgmisel nädalal võtame juba uue valdkonna. Näiteks võiks ju kükke teha võidu või veel miskit muud. Eks vaatame ;)

No poole sõnaga peaks söömist ka mainima, kuna lubasin ju septembri algusest ka selle poole üle vaadata. Ütleme nii, et väga usin ma olnud pole. Margusel on kätte jõudnud need gaasivalud (ma ise usun, et d-vitamiinist) ja enamus söökidest on Priit teinud. Ja väsinuna söömine on alati selline jama variant minu jaoks (ehk portsud on suuremad, kui peaks). Ehk siis selles valdkonnas pean veel parandama ennast (ja kui keegi mu magusaisu ära võtaks, oleks asi poole lihtsam!).


Comments