Spordipäev (243/365)

See nädal oli lastel spordipäevad. Mareli ei saanudki osaleda, sest ta oli mul veidi nädala alguses haige ja ei hakanud teda terve see nädal saatma. Ehk õues jooksmine ja higistamine poleks tema jaoks olnud just kõige parem tegevus hetkel, kui alles esmaspäeval palavik oli.

Marek käis oma spordipäeval küll. Paar päeva enne tuli teda veidi kodus utsitada, et ta ikka ilusti kaasa teeks. Ta on meil selline ülimalt kangekaelne. Kui asi võistlemiseks läheb, võib ta veidi jonni täis minna, kui tema esikohale ei pretendeeri. Seega tuli teha kõva lobitöö, et spordipäeval võistled sa eelkõige ise endaga. Oluline on tulemused sügisel kirja saada ja siis kevadel spordipäeval neid ületada.

Muidugi käis utsitamise juurde ka heietused minu lapsepõlvest. Mulle tegelikult meeldis kehaline. Päris mitu aastat isegi. Enamvähem seni, kuni ma aru sain, et ma olen ikka eriti kohutav selles koolitunnis :D Aga ega ma sellepärast kunagi mitte midagi tegemata seal ei jätnud ja andsin endast ikka maksimumi. Olgugi, et jooksin aeglaselt (õnneks siiski mitte alati kõige viimane) ja hüppasin kohati kaks korda vähem, kui klassi parimad.

Kuidagi ikka mu jutt kohale Marekule jõudis, sest kõik alad sai ta spordipäeval tehtud. Neli ala oli - kaugushüpe, pallivise, 30m jooks ja 300m jooks. Tulemused ei ole muidugi mingid tipp sportlase omad, aga ma olen rahul. Vähemalt tegi ilusti kaasa ja pingutas endast parima tulemuse välja.

Tegelikult sai ta isegi neli auhinnalist kohta ka - 30m jooksus ja palliviskes II koht, kaugushüppes ja 300m jooksus kolmas koht. Osaliste arv pole siinkohal üldsegi oluline :)