Kas sul on juba oma Valve või Valdur? (270/365)

Facebookis liikus ringi selline lahe pildike nagu all näha. Ja teate, minu meelest on selline vana valvekaamera 10 korda parem, kui mingi übermoodne tehnikavidin. Vähemalt siin maal elades. Enne jõuab terve vagunitäis vargaid su majast läbi käia, kui see vidinake teate edastab ja turvafirma kohale jõuab, aga naabritädi näeb kõike!

Nii, et enne kui hakkate kalli raha eest vidinaid muretsema ja igakuiselt mõnele firmale maksma, investeerige see raha kohvi ja küpsiste peale. Minge nendega oma mõnele naabrile külla ja tehke endale üks korralik naabrivalve piirkond. Ühe Valve või Valduri olemasolu on tunduvalt turvalisem, kui kleeps aknal, et meil on turvaalarm!

Meie hoiame küll naabrite majadel silma peal. No päris binokliga ringi ei vahi, aga näiteks ükskord käis Priit pimedas rattatiirul, sest tundus miskit kahtlast liikumist olevat. Siin ju teavad kõik, kes kus elab ja kus peaks miskit toimuma ja kus mitte.

Ja kui pildi juurde tagasi minna, siis diil ju päris hea. Saate lausa neli paari silmi teie vara valvamiseks :)Comments

 1. Ma nüüd ainult komadest mõtlengi :D Seega lubatagu parandada veel üks viga: kui nii et asemel saaks lauses öelda seega vms, ehk et lause teine pool näitab tegevuse tagajärge, siis käib koma nii ette. Sinu lause puhul siis koma nii ja et vahele ei kirjutata.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh. Loodan, et komad ikka magada sul lasevad :D

   Delete
 2. Ma olen taas nii nõus :)
  Ja tasub vaid suvalise vastutulija käest küsida: Ega sa (nimi) pole näinud? Kohe näidatakse suund kätte :)

  ReplyDelete

Post a Comment