Läks lahti :( (283/365)

Uh, ma nii lootsin, et seekord ma pääsen seekord sellest meeletust juuste väljalangemisest. Mareku ajast väga jube kogemus, kus üks hetk oli isegi mõte end kiilaks ajada. Juuksed olid juba nii hõredad, et tundus, et näeksin nii vähe normaalsem välja. Õnneks nii kaugele ikka ei jõudnud ja lihtsalt lõikasin juuksed suhteliselt lühikeseks (olid küll õlgadeni, aga sel hetkel polnud mul kunagi nii lühikesed juuksed olnud. Titeiga hetkel ei arvesta, eks).

Pärast Marelit langes ka veidi juukseid välja, aga seda normi piires. Teatud aeg peale rasedust ongi normaalne, et langeb veidi rohkem neid juukseid välja, aga kuskil on sel normaalsusel piir ka. Seekord seda piiri õnneks ei ületanud.

Praegu polnud erilist juuksekadu märgata olnud, aga täna hommikul peale duši all käimist, tuli salkudena juukseid peast :( Kohe nii, et juba mõtlesin juuksuri aega välja otsima hakata ja varakult kohe lühem soeng teha. Siis peanahal veidi vähem raskust ja ehk ei langeta kõiki mu kiharaid välja :( Ma küll ei tea, kas sellest reaalselt kasu ka oleks.

Aga juuksuri tuleks minna küll. Nüüd tuleb ainult välja mõelda, et mis lõikust/värvi võiks praegu katsetada. Ma hirmsasti tahaks midagi poisipea lõikuse moodi asja katsetada. Mitte päris lühikeseks, aga midagi sellist kuklani. Siiani pole ma seda julgenud teha, ilmselt ei julge nüüd ka, aga kunagi tahaks ikkagi ära proovida. Tukka hetkel ette ei taha. Kuigi mulle meeldib, kui mul tukk ees on, siis ma hetkel olen liiga mugav tuka jaoks.

Värvist rääkides, siis ma enam ei teagi midagi valida. Hetkel on mu pea eriliselt jube. Isegi mu isa küsis juba, et mis värvi mu peaks nüüd olema :D Juuksed tahaks värvi saada peale, aga ma ei suuda enam otsustada, kas tumedamaks või heledamaks tagasi. Mingi otsustusvõimetu periood vist peal.

Võib olla varsti "veab" ja tulebki kiilaks ajada. Siis kaob vähemalt värvi probleem ära :D Võtame asja ikka positiivselt, eks ;)Comments

 1. Värvimine paneb uue põntsu juustele. Ma olen ka peaaegu kiilakas juba, kuigi sünnitusest peaaegu juba 3 aastat möödas. Juukseid langeb ikka. Eks veeretan stressi kaela. Tarvitan ka biotiini juba kuid ja rauda võtan lisaks. Loodan, et see ikka midagi aitab.

  ReplyDelete
  Replies
  1. mõtlesin ka, et äkki peaks vitamiine hakkama võtma. sada muud häda ka kallale tulnud, et ehk kehal tugev vitamiini puudus vms ...

   Delete
 2. Ma mõtlen ka juba pikemalt lühikestest juustest ja enda idee oleks eest pikem ja tagant lühem, võib-olla sobiks ka sulle ;)
  Värvimine - pigem tumedam, kuna heledamaks tegemine koormaks veel lisaks juukseid.
  Lisaks soovitan erinevaid maske/õlisi juustes proovida võib-olla teevad need olukorra veidi paremaks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. sellist lõikust mõtlesingi :) bob haircut öeldakse vist selle kohta :D

   peab mingi maski juustele muretsema jah. äkki siis päästab mõnedki karvad.

   Delete

Post a Comment