liikumisnädal vol 8 (280/365)

Üle pika aja on aega, mida saab ka blogi jaoks jagada. Eelmine nädal oli kõike muud, kui tore. Seega ei olnud ka meie liikumise mõttes asi eriti roosiline.

Pikka juttu seekord ajada pole. Reaalselt täis on kilomeetreid ei kõndinud keegi meist. Kolmapäev oli viimane kõndimise päev. Selle päeva õhtuks oli Marelil kõnnitud 7km, Marekul tehtud 14km ja minul 17km. Ja sellega see nädal lõppeski.

Edasi jätkus nädal nii, et mina olin enamvähem kogu ärkvel oleku aja neljapäeval ja reedel autoroolis, Mareli oli ära saadetud vanaema juurde ja Marek istus Priiduga koos haiglas. Nii et kõndimiseks polnud reaalselt võimalustki.

Laupäev oleks olnud see päästmise päev, aga kuna me saime Tartust haigalast minema alles poole kümne ajal õhtul, siis olin suhteliselt väsinud ja ütlen ausalt, et ei viitsinud minna kõndima.

Järgmisel kahel nädalal on nüüd Marekul vaba elu. Tema ennast pingutada ei tohi operatsiooni pärast. Ütlen siinkohal ära, et operatsiooni põhjustel ma ei kirjuta, liiga isiklik teema juba (ei olnud tema kaaluga seotud). Ise aga üritan see nädal ikka tublim olla, sest kaalule ei meeldinud selline nädal kohe üldse ja täna hommikul oleks võinud selle kaalunumbri peale maha minestada :(

PS! Kuna meil on kokkulepe, et haigusepäeva eest saab 2 punki kirja, siis arvuliselt sai Marek ikkagi oma punktid täis ja seega on tal õigus taskurahale selle nädala eest.


Comments