MAM luti võitja (275/365)

Järjekordne loosimine on läbi saanud. Seekord ma olin natuke rangem, kui muidu loosimisel. Nimelt lugesin kõik kommentaarid uuesti üle. Kuna mul oli pildi juurde ära märgitud, et mis lutid loosimises osalevad, siis valimisse paningi need nimed, kus antud lutte sooviti. Kes soovisid pudelit, ketiga luti vms, jäid seekord kõrvale.

Loosimiseks kasutasin nagu ikka random valiku abi. Kui keegi mulle ütleks, kuidas kiirelt kõik nimed sinna lisada saaks, oleks jube tore, sest üks haaval nimesid kopeerida on paras tükk tegemist :) Aga tehtud ta sai ja nimi sai välja loositud.

otsisin võitja kommentaari ka välja ja see oli selline:

Sooviks Night Air komplekti enda kõhubeebile  kuna tütar mul väga armastas MAM lutte ja teised talle ei meeldinud, siis varsti saabuvale pojale on ka mu kindel esmaeelistus just selle firma lutid! 

Kuna sooviks oli Night Air lutt, aga loosimises osales MAM Night kui ka  MAM Air lutt, siis lasin lastel valida, kumma me uuele ilmakodanikule saadame :) Nad arvasid, et MAM Air lutid oleks väga tore saata edasi mõnele tublile lutisõbrale :)

Nii, et Kar In, võtan sinuga ise FAcebook´i vahendusel ühendust ja vaatame, kuidas see lutt kõige paremini sinuni jõuab :)

Comments