MAM lutihaldjas (254/365)

Lõpuks olen ma nii kaugele ka saanud, et jõuan ka siia kirjutada väiksest pakikesest, mis meile postipunkti saabus. See oli küll juba päris tükk aega tagasi, aga loodan, et mu vabandus "mul on kodus beebi" mõjub veel postituste hilinemise põhjendamiseks.

Igatahes lugu oli selline, et peale seda, kui kirjutasin imelisest muutusest Marguse unedes ja söömises, mida suutsin seostada ainult luti vahetusega (loe SIIT), tuli lutihaldjast MAM meile appi ja saatis veel natuke asju katsetamiseks. Kellele siis ei meeldi, kui laps on rõõmus ja rõõsa.

Pakis oli asju rohkem kui küll. Saime mitut erisorti lutte ja neid siis kahes eksemplaris - 0-6suuruse ja 6+ vanusele. Lisaks 2+ ja 4+ vanusele närimislutid, mille üle mul eriti hea meel oli. Pakis oli ka üks nokaga tass, millest saab hakata harjutama lisajoogi andmist, kui kunagi selleks vajadus tekib. Kuna see on alates neljandast elukuust kasutamiseks, siis väga lutipudeliga harjutama last ei peakski. Saame ilma selleta ehk hakkama.

Kuna mul eelnevalt ema ka juba ostis Margusele 0-6 suuruses kahese lutipaki, siis ilmselgelt ma mingi 7 lutiga ei tee miskit selles vanuses. Aga kade ma ka pole ja loosin soovijate vahel ühe kahese luti koos sterilisatsioonikarbikesega välja. Loosimisest osa võtmiseks vajuta SIIA.Comments