Mareli DIY nurgake (288/365)

Marelile meeldib hirmsasti meisterdada. Igal vabal momendil võib ta leida lõikamast, liimimast, teipimast, joonistamast, värvimast, voltimast või kes veel teab mida tegemast. Ühesõnaga ta armastab kõike, mis puudutab käelisi tegevusi.

Üks põhiline asi, mida ta teeb, on teistele kingitused. Ta teeb neid nii suure entusiasmiga, et vahel hakkab lausa kahju. Just seepärast, et ta teeb neid asju nii palju, et neid pole enam kuhugi panna. Kuna ma olen talle mitmel korral viisakalt üritanud seletada, et mul pole neid kuhugi panna, siis ta leidis uue väljundi. Ta teeb asju oma lasteaiakaaslastele.

Kui ma ühe korra küsisin, et miks ta neid "kingitusi" kogu aeg teeb, siis ta ütles, et talle meeldibki kõige rohkem teistele kinke teha. Nii armas ju :) Kuigi paljude silmis võivad tema meisterdused tunduda vahel mitte kõige väärtuslikemana, siis te ei kujuta ette seda kurbust, kui mõni tema mask, nukk või karbike on kaduma läinud. Ikkagi enda kättega meisterdatud asjad ju.

Üks päev tegi Mareli meile nukuteatrit. Meisterdas endale nukud ja teatrilava ka. Ja oh seda fantaasiarikast etendust, mis sealt teatrist tuli :)


Lisaks teatrilavale kuuluvad viimase aja meisterduste hulka ilmaennustajad (lehekimbud, mis näitavad kust poolt tuul on), karbike mulle, kaelakee mulle, mitu printsessi krooni ja mis kõige olulisem - kaart igale tähtsamale lasteaia sõbrale :)


Comments