Uus mähkmeleid (287/365)

See, et Eestis on mähkmed rohkem kui kallid (v.a kui mõnikord harva väga hea soodukas on), ei ole vist eriline uudis. Kuna mul ei ole eriti välismaal töötavaid tuttavaid, keda sooviks tüüdata oma igakuiste palvetega mähkmete importimise teemal, siis otsisin alternatiivi Eestist kallilt mähkmete ostmisele.

Leidsin sellised huvitavad mähkmed nagu Magics premium mähkmed. Väidetavalt pidid nad olema eriti õhukesed, väga mugavad ja üliimavad. Hind oli enamvähem sama, nagu Soomest soodukaga Libero mähkmeid tuua, seega võtsin prooviks mõned pakid. Kuna nende mähkmete hind oli nii soodne tavahinnana, siis mu lootused väga kõrged polnud, aga no proovida ju ikka võib.

Võtsin nr3 suuruse, sest koju ettevarutud Liberod olid kõik nr4 suuruses. Ma ikka olin arvestanud Mareku kaalukasvuga ja ei osanud ette aimata, et Margus veidi tagasihoidlikum on kaalu koha pealt.

Esimene emotsioon pakki avades oli hämming. No tõesti õhukesed mähkmed. Mis mulle nende juures meeldib on see, et nad pole mitte ainult pakist võttes õhukesed, vaid nad ei lähe ka kasutatuna selliseks pommiks all, nagu enamus teisi mähkmeid. Hommikuti võtan täiesti tavamõõdus mähkme alt ära. Väga hästi tuleb see täis mähkme suuruse erinevus sellest välja, et mähkmekott ei saa nii kiiresti täis kui varem.

Imavus on ka väga hea. Kuigi Margusel oli siin peale rotavaktsiini pikalt kõht lahti, siis läbi lasi mähe vaid loetud korrad. Ja seda ka ainult siis, kui mähe oli juba piisavalt täis ja ei mahutanud enam ära.

Mugavuse koha pealt ei oska ma kommenteerida, sest see, kellel need jalas on, ei oska ju rääkida. Aga alla panemine tahtis küll veidi harjutamist. Nende ülaosa, mis ümber kõhu jääb, on veidike laiemalt. Seega peab veidi paremini sättima, et mähe lekkimiskindlalt alla saaks.

Hetkel neid juurde pole plaanis osta, sest ilmselt saan nüüd juba nr4 liberod ka kasutusele võtta. Neid on mul varutud päris paras ports. Aga kui need otsa saavad, siis ilmselt hakkangi Magics mähkmeid hoopiski kasutama :)


Comments

  1. Kust sa neid ostsid , kui uurida tohib ? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Fb-s üks vahendaja, kes tellib neid. Ma hetkel peast ei mäleta, aga ta grupi nimi oli vist beebiasjad saksamaalt.

      Delete

Post a Comment