Vankripostitus (Roan Rocco) (253/365)

Margusel on nüüd juba ligi nädala olnud uus rallipill.Oleme sellega väga rahul. Olime tegelikult ka eelmisega rahul, aga eks väike vahe on sees ikkagi. Vana läks välja vahetusse kõige lihtsamal põhjusel, miks asju välja vahetatakse. See hakkas katki minema.

Vana vanker oli babyactive neo jet. Mis mulle selle vankri juures eriti meeldis, oli värv. Lisaks käisid tal esirattad ringi. Seega sain teepeal sõites laveerida ühe augu ümbert ja teise äärest jne. Meie sissesõidu tee juures on see väga hea omadus. Vedrustus oli tal veidi jama, aga arvestades, millal see vanker ostetud sai (õe käest sain ja tema kärutas sellega oma lapsed enne Margust ära), on vankrit küllaga veel. Ainuke asi, miks ma pidin selle välja vahetama oligi see,et siin kruusateede peal sõites (ma arvan, et sellest), on üks velg veidi kaardu läinud. Seega sisekumm jääb sinna vahele kinni, kui ma põrgatan mööda kive ringi, mis omakorda lõhub kummi ära.

Viimased nädalad sõitsingi kogu aeg katkise kummiga. Kusjuures sõita sai ikkagi väga edukalt, aga kartsin, et talvel lumest sellise süsteemiga läbi ei sõida. Ja ma ikka tahaks talvel ka käruga kõndimas käia.

Uus vanker on (ülla-ülla) Roan Rocco. See on sama vanker, mille ma oleks nagunii ostnud, kui ma poleks tasuta õe käest vankrit saanud. Sellel vankril on kaks suurt plussi minu jaoks eelmise vankriga võrreldes. Esiteks on korv suurem. Kuna tahan Margust võimalikult kaua vankriosas sõidutada, siis peab talve üle elamiseks võimalikult suur korv olema. Arvestame, fakti, et ta peaks praegu juba ilma riieteta olema kuskil 64cm ikka.

Teine eelis on vedrustus. Olgu, vahepeal on see miinus ka, sest aukudest läbi sõites peab kogu aeg kinni hoidma. Muidu vanker hakkab hullult hüppama. Kinni hoidmise all mõtlen siis mitte niisama näpuga sangast, vaid ikka kahe käega. Aga muidu on jah vedrustus viimase peal.

Miinusena võiks välja tuua seda, et esirattad ei pöörle. Aga kuna selle vedrustus kannatab aukudest läbi sõitmist ka, siis elame selle pisikese miinuse ilusti üle. Poodides sees vankriga ma nagunii ei käi (seal oleks pöörlevatest ratastest kõige enam kasu).

Kuigi sain vankri kasutatult, on minu meelest selle seisukord veel täitsa hea. Paneks hinde 4, kui peaks koolisüsteemis hindama. Ainuke pleekinud asi on korvi katuse osa. Aga see mind absoluutselt ei häiri. No kuskil pidi veidi roostet ka olema, aga minu silm seda väga kinni ei ole püüdnud. Ju siis kuskil nähtamatus kohas.

Peamine on ikka see, et igal aastaajal nüüd muretult sõita saan. Selle vankri puhul tõesti hirmu pole, et kuskile kinni võiks jääda. Ja ütlus, et roan on emmaljunga odav versioon, on täiesti õigustatud minu meelest. Mainin ära, et olen ikka mitmeid kordi ka emmaljunga rallikaga saanud katsetada.

Ahjaa, ma seni pole veel aru saanud, kuidas see korviosa raamilt maha käib. Kui keegi oskab seletada, siis kommentaarium on lahkelt avatud :)


Comments

 1. roanil on kaks keeratavat kinnitust mis korvi kinni hoiavad. need keera lahti ja tõsta korv maha :) endal olid samad mõlema lapsega ja ülirahul :) kinnitused on raami küljes. esimeste kinnituste juures :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. kohe kui vaba hetke leian, proovin ära. Aitäh!

   Delete
 2. roanil on kaks keeratavat kinnitust mis korvi kinni hoiavad. need keera lahti ja tõsta korv maha :) endal olid samad mõlema lapsega ja ülirahul :) kinnitused on raami küljes. esimeste kinnituste juures :)

  ReplyDelete
 3. Äkki keegi oskab öelda, kuidas see katuse osa korvi küljest eraldada. minna sellega hakkama pole saanud...

  ReplyDelete
  Replies
  1. ehhee, ma ükspäev mõtlesin sama asja, aga proovinud veel pole, sest kasutame veel korviosa. Aga lähiajal hakkan katsetama ja kui aru saan, siis panen siia kirja :)

   Delete
 4. When you buy a stroller, there are a couple of things that accompany it, for example, the secured hood to help keep the sun out of the children eyes and the wicker bin underneath to convey bundles or the diaper sack, however there are other stroller extras you can buy independently to make your infant's stroller as well as can be expected be. roan rocco classic pram stroller review

  ReplyDelete

Post a Comment