Hea leid Hiinast (313/365)

Sain eile lõpuks oma kaua oodatud ja taga nutetud Hiina paki kätte. Rohkemat polnudki vaja, kui vaid üht kirja Omnivasse koos täpsete kuupäevadega ja voilaa, imekombel ilmus pakk kohe meie postipunkti.

Täna tahtsin proovida, kas asi õigustab ka ennast või mitte. Tellisin sellise (LINK) asja. Või õigemini kaks sellist. Tahtsin laste kappi väheke korda luua, aga mõtlesin enda kapis enne ära katsetada, kas on mõtet niisugustel sahtlisüsteemidel. Kui on head, siis pean ju Marekule ja Marelile korraga ostma, sest oh seda häda, kui ühe soki-aluspesu kapis valitseb kord ja teisel on segapuder

Ütleme nii, et ma ilmselt teen lähipäevil neilt päris suure tellimuse. Ma olen kohe väga rahul selle süsteemiga, mis nüüd mu kapis on. Päris kõiki enda sokke-aluspesu kahte alusesse ära ei mahutanud, aga kui kaks tükki endale juurde tellida, siis on juba päris hea.

Lastele peaks ka ilmselt tellima vähemalt kaks kummalegi. Neil asjad väiksemad ja mahub ühte auku mitu. Minul isegi mahtus madala äärega sokke kaks paari ilusti ühte auku. Kui tahta, siis mahutaks isegi kolm paari ära.

Marekule pean otsima ainult mõnda teist värvi. Roosat sisu oma kappi ta kindlasti ei lase panna. Olgu nii mugav kui tahes sealt sokke ja aluspesu võtta.

Comments