Isadepäeva toimetamised (299/365)

Isadepäev läks mööda nii kiiresti, et alles nüüd märkasin, et polegi veel kirjutanud, mida me oma issile kinkisime. Olenemata, et ma kogu aeg arvasin, et oh, aega küll, siis jäin jälle suhteliselt viimasele minutile oma mõtlemistega. Aga õnneks sain kõik (peaaegu kõik) valmis nii, nagu planeerisin.

Margus see aasta veel kinkide andmisel rolli ei mänginud. Tema ülesanne oli hommikul issile kaissu pugeda ja ta täis ilastada. Sellega tuli ta väga imeliselt toime :D Mareli sai kinkida issile magneti külmkapile, kus lastest pilt peal. Marek kinkis tassi, sest teine tass, kus Marek ja Mareli on väga vana. Nad on seal ikka väga väiksed alles ja tasse pole kunagi liiga palju. 

Lisaks tegime hommikul saiakesi. Mareli nii väga tahtis isadepäevaks midagi küpsetada. Kuna eelmisel päeval käisime sünnipäeval ja jõudsime sealt liiga hilja koju, siis küpsetasime hommikul. Esmalt keetsin ma õunamoosi, mida saiakeste sisse panna. Siis tegid lapsed tassiga ringid, tõstsid moosi sisse ja vajutasid ääred kinni. 


Lõpus mõned tegime ikka soolased ka. Juustuga, kus juustu oli vist isegi rohkem kui tainast. Aga väga head said mõlemad. Ja kuna issile olid kingid olemas, siis lapsed kinkisid need hoopis vanaisale (süüa võisid ikka kõik need, võtsime pigem külakostiks kaasa). 

Comments