Juustupakendi kompensatsioon (311/365)

Kirjutasin siin (LINK)  paar päeva tagasi oma väiksest leiust juustupakendist. Andsin Valiole ka teada sellest. Oleks poodi ka läinud kurjustama, aga kuna tšekki alles polnud, siis polnud midagi kobiseda. Lootsin siis tootja enda poolt mingit vastust saada. 

Valio reageeris kohe. Vabandas ja tõi välja ka võimalikud vead, mille tõttu see juust võis selliseks minna. Lubasid ise mulle kompenseerida selle juustupaki ja võtsid vajalikud andmed, et lähemalt uurida, kas on võib olla partii viga või ongi lihtsalt ühes pakis apsakas juhtunud. 

Täna tuli mulle siis väike pakike, kust lootsin oma kilo juustu tagasi saada. Sain ka. Lisaks sain veel natuke üht ja teist lastele maiustamiseks. See oli väga tore üllatus :) 

Lõpetuseks ütlen veel, et kuigi viga, miks see juust hallitas, ei pruukinud Valio enda tekitatud olla, on minu meelest väga positiivne näha, et nad oma toodanguga seotud mured ära kuulavad ja leiavad lahendused. Aitäh Valio! 


PS! Siin on paar asja, mida ma olen ammu tahtnud proovida, aga seekord jääb lastele see rõõm. Magusast hoian ju näpud hetkel eemale. 


Comments

 1. Tõesti väga tore :)
  Meil oli suvel jäätisega jamad, suur koonusjäätis, aga põhi murdunud ja pakis polnud (ehk siis suur vahvlijäätis millel põhi murdunud ja põhja polnud pakis ka) Kirjutasin ka otse tootjale (kuna see oli ilmselgelt praaktoode), vabandati ja saime terve kasti jäätist ka pealekauba, tegelt oleks mulle ka vabandusest piisanud :)
  See näitab, et on veel firmasi, kelle maine on neile veel kallis ja isegi kui nad ei pruugi ise süüdi olla, siis vabandavad ikkagi ja heastavad kõik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. täpselt :)

   Selle jäätise koha pealt - ju liinitöötajal tuli jäätise isu :D

   Delete
 2. Mul oli kunagi selline mure, et ostsin oma lemmikuid kasekese komme. Pakki avades olid kõik kommid paberite sees valge kihiga kaetud. Saatsin paki info ja pildid kommidest kalevile. Tuli kohe seletus, et need kommid sobivad ja võib neid rahus süüa, kuna temepratuur teeb taimse rasvaga nii. Andsid nõu, et mida ma järgmine kord võiksin teha. Lubasid ka mulle saata uue paki kasekese komme aga sain hoopis suure paki kalevi tooteid. Suur kommikarp, üks kasekese kommi pakk ja oli vist 5 uut shokolaadi, mis alles müüki tulnud. Ma olin suht üllatunud sellisest tagasisidest. Imestasin veel, kui kiirelt nad meilile vastasid. Hea on, kui firmad ei ole ülbed. Loodan, et inimesed ei hakka seda nüüd kuritarvitama.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, ilmselt kui neid juhtumeid hakkaks üleöö meeletult tekkima, oleks kahtlane küll. Aga vaevalt, et keegi paari lisa asja pärast toitu rikkuma hakkaks. Või mõtlen ma inimestest veel liiga hästi? :)

   Delete

Post a Comment