Liikumisnädal vol 9 (290/365)

Ma tõsiselt mõtlesin, kas see nädal üldse liikumisest kokkuvõtet teen. Või õigemini kas postitust sellest teen, sest pole ju eriti millestki kokkuvõtet teha. Mareli tegi see nädal 1 punkti, Marek samuti (no Marekul oli vabandus vähemalt, et ta ei tohtinudki ju füüsiliselt end pingutada) ja mina tegin 4 punkti. Päris masendav eks?

Tegelikult ei olnud tegu üldse mingi laisklemise nädalaga. Ütleks isegi, et olin sellel nädalal hulga tublim kui tavalisel nädalatel. No välja arvatud kõndimine. Aga enamasti kipubki nii olema, et kui mujal on rohkem tegemist, siis kõndimiseks pole lihtsalt aega enam.

Üks põhjus, miks kõndimist väheks jäi, peitus Marguse nohus. Esimene pool nädalast möödus meil väga tubaselt. Margus oli veidi tõbine ja kuna meil oli õues päris nõme tuul ka, siis nendel päevadel õue ei läinud. Seega sain mina kappe koristada ja pesu kõvasti pesta. Õhemad õueriided oli vaja kõik puhtaks küürida ja talvisemad välja otsida. Nädala teisel poolel jällegi polnud ma eriti kodus ja tegin olulisi tegevusi väljaspool kodupinda ja -õue. Seega kõndimiseks jällegi aega polnud.

Kuna kõndimisega ilmselt järjest enam kehvapoolselt läheb (õues on ju nii varakult juba pime ja isegi Priidule vastu enam jalutada õhtuti ei saa), siis mõtlesin aktiivsemalt ennast kodust välja jõusaali ja aeroobikasse ajada. Aga Margus on enda söögi ja uneajad täpselt nii organiseerinud, et punkt kuueks ei saa ma kuidagi kodust välja. Õnneks jõusaaliga kellaaega nii täpselt ees pole ja ehk sinna ikka järgnevatel nädalatel millalgi end suudan vedada. Aeroobikasse üritan ka ikka jõuda (üritan Margusel söögiaegu veidi ümber harjutada) :)

Lastega on kehvem lugu, sest nemad tulevad koju nii, et tunnike on veel valget aega ja ongi juba enamvähem pime. Või vähemalt nii hämar, et üksi neid õue uitama ei lase (Türi vallas pidid muideks hundid ringi jooksma). Seega pean ikka neile mingi alternatiivi välja mõtlema nende punktide teenimiseks.


Comments