Liikumisnädal vol11 (304/365)

See nädal oli veidi edukam, kui kaks eelmist. Mitte niivõrd punktide täitmise suhtes, vaid üleüldse liikumise koha pealt. Mareli oli veidi küll haige ja väga kuhugi ei sattunud liikuma, aga meie Marekuga liigutasime end küll. Tegelikult ongi tekkinud selline olukord, kus Marek on alatihti nö sunnitud oma punkte tegema ja sellega kaasneb ka see, et enamasti oleme meie õhtuks nii väsinud, et ma ei jaksa ka Mareliga enam isegi tubaselt midagi trennilaadset teha (või olen ise õhtul kodust ära, et midagi teha). Aga kohe täpsemalt igast päevast.

Esmaspäeval sain mina 3 punkti. Käisin jõusaalis üle saja aasta. No nii mõnus oli tunne pärast seda! Tekkis tunne, et võiks kohe iga päev seal käia. Ei, Priit, ma ei hakka seal igapäevaselt käima, ära ehmu :D Aga enamasti peab minekuks Marguse une-söögiajad minu soovidega klappima. Seega saangi käia nendel päevadel, kus Marguse vajadused õigel ajal peale tulevad (ja loodetavasti on neil päevadel jõusaal ka lahti :D). Marek sai 1 punkti. Tal oli esimene füsioteraapia võimlemine. Tegid 20 minutit ja Marek väsis selle ajaga ikka päris korralikult ära.

Teisipäeval sain mina 5 punkti. Kõigepealt tegime Margusega toas 15-minutilise trenni.  Proovisin eri harjutusi ja mõtlesin, milliseid oma kavasse jätta või mida võiks juurde vaadata. Tahaks endale sellise hea, mõnusa kava kokku panna, aga hetkel pole veel valmis. Hiljem käisin kõndimas ka 4km jagu. Marek sai ühe punkti ja Marelil jälle nulliseis, sest oli kodusoma köha pärast. Marekul on teisipäeviti lisaks meie võistlusele koolitunnina ujumine.

Kolmapäeval oli Marekul jälle võimlemine füsios. Seekord tegid nad pikemalt, lausa pool tundi. Seega Marekule 2 punkti kirja. Lisaks käisime õhtul jõusaalis. Marek tegi seal usinalt pool tunnikest trenni (ja tõesti tegi trenni sõna otseses tähenduses). Seega temale sai päevaga kokku neli punkti kirja. Mina tegin tund aega jõusaalis trenni, sain ka kokku neli punkti. Kusjuures, teine pool tundi, mis Marek jõusaalis oli, mängis ta pinksi, mis iseenesest ju ka trenni eest, aga praegu ma seda ei arvestanud sisse. Kolmapäeviti on Marekul veel lisaks kehalise tund ka ;)

Neljapäeval pidin minema ise algselt aeroobikasse, aga kuna Marek tahtis minna spordisaali (neljapäeval lastele mõeldud aeg, kus nad saavad teha, mis tahavad seal), siis tegin plaanid ümber. Seega mängisime seal jalgpalli ja korvpalli. Lapsed kiikusid köie otsas ja ronisid redelitel jne. Kokku olime tund aega seal, aga kirja panen mõlemale lapsele kaks punkti (ega nad seal vahepeal istusid ka). Ise jäin seetõttu punktideta.

Reedel olin mina nullimees. Hommikul tegin kodutöid ja õhtul olin taksojuht, et Marek ujumistrenni jõuaks. Oleks ju võinud ikka kodus kasvõi Margusega trenni teha, aga kuna praegu nende võimlemiste tõttu läheb palju mu kodust aega raisku, siis oli vaja paar asja ära koristada enne, kui nädalavahetus peale tuli. Ujumise eest Marekule 4 punkti kirja.

Laupäeval ja pühapäeval võtsime kõik vabalt. Veidi süümekad olid, et punkte täis ei tulnud, aga laupäeval olime kodust väljas ja laupäevast kujunes välja suur puhastuspäev lastetoas. Nii et valgel ajal trenni aega ei saanud. Ahjaa, Mareli ja Marek tegelikult pühappäeval said ühe punkti mõlemad. Keerutasid usinalt taldrikut. Otsisin selle ülevalt korruselt välja, et kui muidu punkte täis ei saa, siis sellega mõne lisapunkti äkki pigistan välja  :)

KOkku sai siis Marelile 3 punkti, Marekule 9 punkti (kuna ratas on nüüd talvepuhkusel, siis ta ka 10 punkti eesmärk) ja mina 12 punkti. Kuigi punkte sai kokku vähe, siis trenni mõttes sai täitsa hea nädal, sest enamus punktid tulid ikkagi higistades ja pingutades.


Comments