Liikumisnädal vol12 (315/365)

See nädal on jällegi päris asjalik olnud. On saanud trenni teha, veidi kõndida hoolimata meeletust mudalaviinist tee peal ja vihmastest ilmadest ja isegi korra sai varvas vette pistetud. Aga kohe täpsemalt igast päevast.

Esmaspäeval oli Marekul võimlemine. Seega temale kaks punkti kirja. Mina käisin jõusaalis ja tegin 15 minutit kodus trenni. Mulle viis punki. Mareli ei teinud midagi.

Teisipäeval oli bussipäev lastel. Seega neile mõlemale 1 punkt. Mina käisin kõndimas ja sain 5 punkti. Võistluse väliselt oli Marekul kooliga ujumine.

Kolmapäeval oli Marekul võistluse väliselt kehaline ja peale tunde võimlemine. Sai endale kaks punkti. Mareli jälle lebotas niisama (pean talle ikka mingi variandi välja töötama, et ta ka end liigutaks). Mina tegin hommikul Margusega 15minutit trenni ja õhtul käisin peale pikka kaalumist ikka jõusaalis ära. Kokku 5 punkti mulle.

Neljapäeval käisin kõndimas päeval. Jube ilm oli, aga kolm punkti tegin ära. Marek ja Mareli said mõlemad 3 punkti. Käisime spordihallis ja seekord tegid nad juba täitsa asjalikult trenni. Nahad olid mõlemal märjad igatahes.

Reedel oli minul nulliring. Ohverdasin oma punktid Mareku trennide nimel. Marek sai selle eest lausa 6 punkti- 30 minutit võimlemist ja tund ujumist. Võistluse väliselt oli tal veel kehaline ja rütmika ka sel päeval. Nii et täitsa asjalik päev oli tal kokku. Mareli jällegi lebotas. Selle eest sai Margus ühe punkti ujumise eest :D Endale beebi ujutamise eest punkti ei hakka panema :D

Laupäeval pidi olema täielik puhkepäev. Enamasti laupäevad seda ongi. Seekord aga sai ikka 2 kilomeetrit Margusega kõnnitud. Asjalood langesid kohe nii, et pidi kõndima minema :)

Pühapäev on trenni koha pealt küll puhkepäev. Kõndima mineku asemel aitasin Priidul õues koristada. Lapsed aga on tuppa lukustatud, sest väike köha kallal ja ei taha, et nad haigemaks jäävad.

Nii et kokku sai Marelil 4 punkti, Marekul 14 punkti ja mulle 20 punkti :) Kuigi punkte mina täis ei saanud, siis kokkuvõttes olen nädalaga rahul.


Comments