Nädal omal planeedil (316/365)

See nädal pole ma eriti siia jõudnud. Ilmselt ei jõua ka nädala teisel poolel. Meil on paras hospital kodus. Marek on haige, Mareli on haige, Margus hakkab vist haigeks jääma, sest väike palavik käib aegajalt külas ja jonni on rohkem kui rubla eest. Lisaks on endal kurk tiba kähe ja sellega see jube viirus, mis hetkel ringi liigub pidigi algama.

Nii et võite aimata, et trennist pole haisugi see nädal, samuti kodutööd kuhjuvad. Enamasti haigete lastega on lihtsam voodis mängida midagi, kui seletada, et mul on vaja veidi tööd ka teha. Kui Marek veel saab aru ja Mareli mossitades oleks nõus leppima, et ma tööd teen, siis Margust niisama ära ei moosi. Nii ongi lihtsam voodis pikutada, ristsõnu lahendada ja lauamänge mängida.

Nüüd lisaks enda pättidele aitan natuke õde välja ja valvan tema haigeid lapsi ka paar päeva. Seega on mul lausa viis last kodus, kes tahavad abi, tähelepanu ja vahel kaklustel lahutamist. Nii et tõesti ei ole see nädal aega väga üles märkida, mis suhu läks, mida täpselt tegin ja kõige kõrvalt veel trenni ka minna. See nädal pean ütlema, tänan ei :)
Comments

 1. Kiiret paranemist :)

  Muide kuidas Priidule magneesium helbed sobisid, kas tegid paremaks? Nägin netis head pakkumist vb midagi teile :)
  http://www.magneesiumkloriid.ee/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma polegi küsinud, otsas nad hetkel tal on ja pidingi just hakkama juurde vaatama kuskilt. Nii et aitäh lingi eest ;)

   Paranemisega on kehvemad lood. Suuremad lapsed on terved, aga selle eest sai Margus nüüd kahepoolse kõrvapõletiku ja sai AB kuuri peale :(

   Delete

Post a Comment