Oh õudust! (294/365)

Otsisin täna isadepäeva auks peetava pereõhtu jaoks riideid endale selga. Kaalunumbri järgi olen enamvähem samas seisus nagu raseduse alguses. Seega väga pessimistlik riiete leidmise suhtes polnud.

Pükste leidmisega polnud probleeme. Ühed ilusad mustad teksad olid ilusti ootamas kapis. Probleemiks oli pigem see, et mida sinna üles poole panna. Peaks olema midagi sellist, millega annaks vajadusel imetada last ka. Plaanis pole küll seal toitma Margust hakata, aga kes teab, kui kaua seal läheb ja kuidas need söögiajad tal üldse välja kujunevad.

Kui paar pluusi oli proovitud, siis mu usk leida midagi normaalset omale selga, vähenes tuntavalt. No ei istu riided seljas. Selline tunne on, nagu keegi oleks padja pluusi alla kõhu peale pannud. Need numbrid kaalul ei ütle ikka mitte midagi. Kehavorm pole veel kaugeltki see, kui enne rasedust.

Proovisin veel üht ja teist varianti. No kogu aeg on midagi, mis peeglisse vaadates jääb häirima. Lõpuks mõtlesin, et savi. Panen sama kleidi, millega jõulupeol käisin. Siis oli mul juba väike punu ees ja kleit oli ikka täitsa vabalt seljas. No see oligi mul nö tagavara variandiks jäetud.

Oh seda õudust, kui selle selga panin! Keegi on kleidi talvega pisemaks õmmelnud või on mu rinnapartii tõesti nii palju suurem. Hea, et hing kinni ei jäänud. Pettunult võtsin kleidi seljast ja kaalusin veel võimalusi.

Üks back-up variant oli veel. Selle suhtes olin kindel, et selga see läheb, sest olen juba peale sünnitust seda varianti kandnud. Selle viga on aga see, et toita sellega normaalselt ei saa. Aga mis teha, tuleb kuidagi siis ilma söömata Margusel see pidu üle elada.

Sellest riiete proovimisest väikse jalahoobi tagumikku sain küll, et vähe usinamalt tuleks end liigutama hakata. Varsti jõulupeod juba käes ja võiks nagu number-kaks siis ikka väiksem olla :) Nii et lähen nüüd õue kõndima ;)


Comments

  1. Kas sa pumpamise peale pole mõelnud, ma enamasti kui lapsega kuhugi minek, kus vaja veidi pidulikum ise olla (loe tavaliste H&M imetamispluusidega kohale ei roni) pumpasin piima ennem välja ja siis oli lutipudeliga kaasas, kui tekkis vajadus sain ilusti anda, pärast olid lihtsalt rinnad veidi rohkem täis ja kodus pidin esimese asjana jälle pumpama ja piima läks siis sügavkülma varuks.

    ReplyDelete
    Replies
    1. kusjuures ei ole tõesti selle peale tulnud :D Kuigi eile poleks ilmselt see ka aidanud, paras trall oli peol. Aga kirjutan sellest arvatavasti alles esmaspäeval :)

      Delete

Post a Comment