Update magusa lainelt (310/365)

Kuidagi hämmastavalt kiiresti on kätte jõudnud juba 11. päev (oot, loen nüüd üle... jah, 11.päev) mu väikses magusa challenge´s. Kuna postitusi blogisse muudkui tuleb juurde, siis võite juba ette aimata, et ebaõnnestunud ma pole. Aga paar muudatust on selle ajaga juba tulnud küll.

Minu jaoks kõige hämmastavam on see, et esimest korda sellise väljakutse puhul ei tõmba ma ristikesi iga päeva õhtul ja ei tunne, et see süsteem venib nagu bernhardiini ila (ja oi, kuidas see venib). Ehk sellest, et mul on nii kiire olnud ja päevad mööduvad kuidagi ulmekiirusel. Paar korda on küll ahvatlusi olnud (näiteks kui üks teatud isik sööb kringlit ja kiidab väga emotsionaalselt takka, kui hea see ikka on), aga mitte kordagi nii, et kaaluks seda ampsu reaalselt ka võtta.

Teiseks paneb imestama kuidas maitsemeeled juba sellise ajaga muutuvad. Asjad muutuvad iseenesest magusamaks, kui nad enne olid. Kohupiima ma enne magustamata väga naudinguga ei söönud. Nüüd panen törtsu õunamahla (kodust, suhkruta) sisse ja nii hea on.

Kolmandaks võin öelda, et raseduseelne kaal on kinni püütud ja alistatud. Aega võttis aga asja sai. Nüüd aga edasi ainult allapoole selle näiduga ja järgmiseks eesmärgiks kaalule uus number ette saada :) Selleni õnneks pole pikk maa minna. Väiksed eesmärgid pididki ju need kõikse paremad olema.

Kuigi täitsa ahvatlev oleks seda magusa väljakutset kohe peale 25.novembrit edasi teha, siis ilmselt jätkan sellega ikkagi jaanuaris. Jõulude aeg hakkab juba järgmise nädalavahetusega ju pihta  ja ausalt öeldes tahan maiustada jõulude ajal. Samas jätan peale mingid piirid. Näiteks ühel päeval nädalas võin maiustada. Siis pean välja valima selle kõige parema päeva patustamiseks :) Peaasi, et hiljemalt jõulukingiks uus number kaalul ees oleks :)


Comments