Aasta kokkuvõte (362/365)

Aastalõpp on kohe käes ja on juba paras aeg hakata pihta aasta kokkuvõtete ja uueks aastaks uute lubaduste tegemistega. Esialgu piirdun selle aasta kokkuvõttega, kuigi uueks aastaks on mõned lubadused ka taskus valmis ja ootavad veel mõne hetke avaldamisega.

Teen kokkuvõtte samamoodi, nagu eelmisel detsembril. Ehk siis küsimus ja vastus. Küsimused võtan ka samad.

Milline üritus jäi kõige paremini meelde? 
Oh, üritusi, mis hinge on pugenud, on see aasta nii palju olnud. Aga lapsevanemana on see esimene koolipäev ikka kergelt emotsionaalne teema. No ikka pisikesest lapsukesest on saanud koolilaps. Sellest võid lugeda SIIT.

Milline oli parim kuu? 
August! Täpsemalt esimene august :) No põhjendusi vist polegi vaja! Täpsemalt loe SIIT

Milline oli halvim kuu? 
Uhh, siin läheb veidi kakluseks. Esiteks periood (ei saa isegi öelda, et kuu), kus kooli pärast võitlesime (võid lugeda sellest SIIT ja  SEALT ). See oli ikka väga pingerikas ja mitu korda pidin ennast hurjutama, et sel kõigel nii hinge lasin pugeda. Teiseks on mai kuu, kui Priit diagnoosi sai. Võttis ikka aega, et uue elukorraldusega ära harjuda.

Milles tunned end läbikukkujana? 
Midagi uut siin rindel pole. Enda kaalu- ja trenniteema, aga nagu igal aastal - küll järgmine aasta tublim olen :D No ja remont võiks ka kaugemal juba omadega olla, aga mis teha. See kõige suurem mõjutaja (ehk raha) paneb oma ajagraafiku ja siis mõjutab veel töömehe (ehk Priidu) ajagraafik. Tihti ei saa need kaks omavahel graafikuid kooskõlastada ka ja siis ongi lõpp tulemus see, et ma ei saa see aasta suures toas ärgata :(

Mille suutsid viia võiduka lõpuni? 
Raseduse! Kuigi lõpus pidid küll arstid kõvasti kaasa aitama esilekutsumise näol, aga hakkama sain. Ja üksi seekord. Ühel momendil oleks ikka tahtnud tuge, aga üldiselt seekord olin ma vist veel rohkem omas mullis naerugaasi tõttu, et ega ma vist märganud poleks, kui Priit isegi seal kõrval oleks olnud :D

No ja oma blogieesmärgi - 365 postitust aastas suudan vist ikkagi ära teha. Aga rohkem ma sellist asja ette ei võta! :D Vahepeal tundus juba suhteliselt lootusetu see asi siin, aga näed - aastalõpp on vist muljeterohke olnud ja suutsin ikka siiani välja vedada. Ainult kolm postitust veel. Aga ega on ju veel ka mõned päevad ;)

Milline oli parim tutvus sel aastal?
Tutvus Margusega. Jälle sain imestada, kuidas üks pisike tegelinski sekundiga südamesse poeb ja armastus ta vastu aina kasvab. Ja näha, kuidas suuremad temasse suhtuvad.. See on nii armas :)

Millise hea sõbra see aasta kaotasid? 
Ei tulegi ette, et see aasta mõnda sõpra kaotanud oleks. Õnneks! Kes ikka tahab kaotusvalu ja kurbust tunda.

Mis on su aasta lause? 
Maal on tore elada! Olen seda üritanud sel aastal nii palju näidata, et võib panna aasta lauseks küll. Maal on tore elada, kui elu maal välja ei suretata. On tore, et meil on oma kool, pood, spordihall, kultuurimaja. Nüüd on juuksur ka ;) On tore, et on inimesi, kes ikka maal elada veel tahavad või isegi maale kolida tahavad. On veel teisigi, kes näevad seda toredust, mis maal elamisega kaasneb.

Kas jäid aastaga üldjoontes rahule? 
Jäin. Kui nüüd need paar halba asja välja arvata, siis üldjoontes oli väga tore aasta :)

Kas loodad järgmisest aastast rohkem? 
Ikka loodan. Mul on juba uueks aastaks mõned mõtted ja plaanid kirjagi pandud. Kindlasti tahaks jooksudel jälle käima hakata (üks registreerimine ka juba tehtud) ja üldse trenni koha pealt aktiivsemaks jälle. Aga küll teid varsti oma plaanidest valgustan ;)


Comments