Jõululaupäev! (359/365)

Ongi käes jõulud! Tänaseks on  ööga grammi võrra jõulutunnet juurde tulnud, ehk õhtuks pigistab veel kuskilt natuke seda juurde :) Igatahes jõululaulud telekast ja raadiost aitavad palju kaasa. Ja kui õue ei vaata, siis võib ju täitsa jõuludeks päeva pidada küll.

Meil käisid täna öösel juba päkapikud kingilaariga ära. Lapsed olid hommikul väga hädas, sest nägid kingid juba ära, aga lahti teha ei tohtinud. Palusin oodata, kuni Margus ka üles ärkab (ta naudib, et lastakse hommikul magada ja magab enamasti kaheksani välja). Ja kui Margus ärkas, läks kingitrall lahti.

Ega ma niisama kinke lubanud võtta. Ikka kohustuslik luuletuse lugemine ja mõned pildid ka. Mina mängisin seekord siis jõuluvana, sest arvasime, et jõuluvana peaks ikka riides olema, aga Priit jooksis alles poolpaljalt siin ringi :D


Lapsed said kõik kaks kingitust ja üks kingitus oli neile kolme peale. Priit lubas jõuluvanale kaebuse esitada, et ikka igaühele peaks üks kink olema, aga ma mainisin ära, et tegelikult on lihtsalt jõuluvana abiline laisk ja seetõttu emmele-issile ainult üks kink oligi :P


Peale kinkide avamist käisid lapsed kähku vannis ära ja siis hakkas üks väga vaikne tegevus - legode kokkupanek. Kohe nii vaikselt toimub see, et veidi kahtlane on kohe olla. Aga küll nad õhtuks jõuavad tuurid üles tõmmata.

Täna ma rohkem siia ei satu, ei tea ka kuidas homse-ülehomsega aega on. Seega soovin teile kõigile  palju ilusaid hetki jõulupühadeks ja loodan, et kõik teie (kingi)soovid täituvad! Veetke need kolm päeva inimestega, kellest hoolite!
Comments