Kingisadu (344/365)

Nii, kui pühapäevase Pärnus käiguga jõulukingituste hooaeg avatud sai, hakkas mujalt ka kohe kingitusi sadama.

Tegelikult saabus üks kingitus juba enne pühapäeva. Üks tore inimene saatis lastele Wii mängu. Proovida lapsed pole veel saanud seda, sest nädala sees nad mängida ei saa ja nädalavahetustel on nii kiire olnud, aga nad olid üliõnnelikud selle üle. Nad ootavadki pigem aega, kui elutuba valmis saab, siis saavad nad oma teleka taga mängida ja on ka rohkem ruumi, et selle puldiga normaalselt vehkida.

Pühapäevastest kingitustest kirjutasin juba varem (LINK). Aga eile tuli lausa kahest eri kohast jõulunänni. Esiteks tõi kuller paki. Eeldasin küll, et see on kauaoodatud Inglismaa pakk, aga oli hoopis Lätist. Milupa saatis Margusele maiustamist. Tore, et ikka keegi pisikese peale ka mõtleb, kes kommimaiku võib vaid läbi rinnapiima saada :) Nüüd on temal omad maiustused püreede ja putrude näol.

Lisaks sai Priit eile ka töö poolt jõulukingituse. Vanematele 3kilone lihatükk ja lastele igaühele kommipakk. Suured, 700grammised, pakid. Hirm hakkas neid kohe suurematele kätte anda, seega peitsin kaks pakki kappi ära ja avasin ainult ühe :D Ja et liiga palju kommi suhu ei läheks, siis sidusime kommisöömise ja kaardimängu.

Tegime õhtul mõned UNO ringid. See, kes võitis, sai ühe kommi valida. Mina kahjuks kaotasin kogu aeg ja seda mitte meelega. Täitsa kurvaks lausa võttis, et ma ühtegi kommi ei saanud. Lõpuks viimase ringi ikka suutsin võita ja sellega lugesime kaardiõhtu lõpetatuks ka.

Aga ega kingisadu veel sellega lõppe. Täna on lapsed jõulumaal, kus nad raudselt meisterdavad midagi kingituseks endale, mulle või Priidule. Lisaks on homme jõululaat, kust midagi tuleb kindlasti osta. Olenemata, kas see on kingituseks või mitte. Laupäeval läheb Marek sünnipäevale, kus saab ise teisele lapsele kingitust anda ja pühapäeval on jõuluaja puhul kingituseks Marekule võimalus teatrisse minna (Mareli käis eelmine reede).

Esmaspäeval on juba jõulupidu, kust ka kingitused ei puudu ja siis ongi juba jõuluvaheaeg ja jõulud käes. Sellega lastel kingiaeg saab läbi. Minul endal aga läheb äkki õnneks ja saan sünnipäevaks aasta lõpus ka mõne kingituse ;)


Comments