Õpilaste toodang Slimer (346/365)

Sain Pärnus käies ämma käest prooviks ühe huvitava "olluse", kui nii võib nimetada. Tuli välja, et Priidu noorem õde, on oma minifirmaga loonud uue toote, millest mul polnud aimugi. Firma nimeks on Slimer ja toote nimi on ka sama. 

Minifirma Slimer toodab puhastusmassi millega saab puhastada lahtisest mustusest (nt. tolmust). Seda saab kasutada arvuti klaviatuuridel, auto armatuuridel, väiksematel kujukestel ning see leiab kasutust ka lihtsalt mudides. 

Esialgu olin ausalt öeldes suhteliselt skeptiline. Oli see kätte võttes selline tarretise ja lima vahepealne asi. Priit arvas, et ehk laguneb klaviatuuri vahele ära. Aga võtsin ikka julguse rinda ja proovisin ära. Proovisin esialgu laste arvuti peal, see nagunii ühe jalaga juba omadega hauas. Nii et kui midagi pekki keerab, siis pole väga kahju :D 

Enne kasutamist lugesin kasutusjuhendi ka läbi: Asetage puhastusmass puhastust vajavale pinnale ning suruge see õrnalt pinna vastu, et kogu mustus eemaldada. Peale seda lihtsalteemaldage toode pinnalt ja mudige seda veidi ning seejärel pange pakendisse tagasi. Peale kasutamist peske käed.

Nii, tegin nagu juhendis kästud. Aga ei lagunenudki see kuhugi klaviatuuri vahele ära, nagu Priit kartis. Kõik sodi korjas ilusti kaasa klaviatuuri vahedest ja ma vist ei mäletagi, millal seda arvutit nii puhtana nägin :D Läksin hoogu ja puhastasin enda arvuti ka ära. Autosse ma puhastama ei viitsinud minna, õues oli liiga tuuline ilm selleks, aga usun, et autos suudaks see limane asjandus mind veelgi üllatada. 

Kui kedagi hakkas huvitama ja tahaks endale ka prooviks tellida ja õpilaste firmat sellega toetada, siis lisainfot toote ja tellimise kohta saab SIIT. Nii palju võin ette ära öelda, et üks toode maksab 2,50 ja postiga saab seda täitsa tellida ;) 

Välja näeb ta selline, nagu alloleval pildil. Pildi panin tuuri Slimer´i FB lehelt, sorry :D Aga vast maha ei lööda selle eest. Minul on ilus sinine, aga saab ka rohelist ja kollast värvi tellida. Comments