Rinnapadjad (328/365)

Lubasin juba ammu teha väikse arvutuse rinnapatjade teemal. Millised mulle meeldivad ja mida rohkem ei osta. Toon välja selles järjekorras, et esimene on kõige kehvem kogemus ja viimane kõige parem. Mingeid hindeid välja tooma ei hakka, panen kirja lihtsalt oma kogemuse nendega.

1. Korduvkasutatavad rinnapadjad Hiinast nr1 - 2 paari komplektis. Tunduvalt tugevamast materjalist, kui esimesed. Läbi nendest pole kordagi midagi tulnud, aga külili nendega sööta ei saa. Piim jookseb lihtsalt padja ja rinna ühenduskohast läbi. Ühesõnaga, ei ime nii kiiresti sisse, kui piima jookseb. Uuesti neid kindlasti ei ostaks ja ei soovita ka teistel tellida. Naha vastas paha polnud, aga mitte ka nii mugav kui kõik eesolevad.
tagantpoolt
2. Korduvkasutatavad rinnapadjad Hiinast nr2 - 10 tükki pakis. Ühekordselt neid kasutada kohe kindlasti ei saa. Pigem 5 korraga ühe rinna jaoks. Siis jah kaitsevad ja on lekkekindlad. Katsetasin erinevalt ja kuni kolmega lasi veel igatahes läbi. Kui tahad korraga vähemalt nelja lappi korraga kasutada ja neid pesta, siis on mõtet neid tellida. Hind iseenesest oli väga odav ja materjal on väga mõnus nahale. Kasutan neid praegu kodus ja plaanis nad omavahel kinni ka õmmelda, et öösel mõni jooksu ei paneks.
seestpoolt

3. Johnsson baby rinnapadjad. Hästi rinnanibu kujuga. Suhteliselt paksud käes hoides, aga ühekordsetest kõige kiiremini läbi laskvad. Kasutasin neid ainult kodus, sest kunagi ei teadnud, millal läbi hakkas laskma. Isegi praegu, kui piima enam nii palju ei leki.

4. Nuk classic rinnapadjad. Head, mõnusad, õhukesed. Lekkimishirmu ei ole. Julgen kasutada ka väljaspool kodu.

5. Libero rinnapadjad. Headuselt on need tegelikult Nuk classicuga samal joonel. Päris alguses nad lekkisid ikka, aga nüüd, kui enam see lekkimine nii aktuaalne pole, siis õnnetusi juhtunud pole. Sain kasutada nii Eestist ostetud kui kuskilt välismaalt (ei tea kust, aga Eesti omad on tagant poolt valged, need siin pildil on pruunikad). Ütleks, et välismaa omad olid paremad. Ju siis nendega nagu mähkmetega, et Eestis kehvemad kui mujalt riigist ostetud.

6. Nuk Ultra Dry comfort. Neid ma veel tegelikult proovinud pole, sest neid on mul ainult proovipakid. Aga kuna Nuk classic mulle sobis ja need on veidi suurema pinnaga, mis just külili söötes on väga hea, siis panin nad antud valikust kõige paremaks. Väidetavalt on neil tunduvalt parem imamisvõime, kui tavalistel.

Lisaks pean välja tooma ühe veel, mida kodus pole, et pilti teha. Aga sain kunagi tuttava käest temal üle jäänud paki ja väga kiidan. Kui hind ei oleks nii kirves, siis ostaks just neid tegelikult juurde. Selleks on Lansinoh rinnapadjad. Tõsiselt head, mõnusad. Ei tõmba kõvaks, vaid piim talletub geelina. Head õhukesed ja kordagi polnud läbi laskmist. Kusjuures kasutasin neid kohe esimesel kuul.


Comments