Suvelambad (339/365)

Käisime eile Margusega esimest korda juulibeebidega kokku saamas Marek küsis, et miks juulikatega, kui Margus seda pole? Aga minu silmis on Margus lihtsalt hilinenud juulikas. Ei jaksanud mina uude gruppi sisse sulanduma hakata, sest Margus viisakalt päevakese juulikuust üle läks.


Ega ma tegelikult ka selles grupis nüüd väga aktiivne liige pole. Lihtsalt pole sellist aega, aga seal ma vähemalt võtan veidi tihedamalt osa, kui teises juuli grupis. Kuna selle grupiga sai ka koos Margusele body tellitud ja selle sai kokkutulekul kätte, siis otsustasin ikka üle kaeda, millised need beebid päriselu välja näevad. Ja lisaks toimus kokukas Türil ja oleks patt minemata jätta, kui nii lähedal üritus toimub.

Ega ma väga palju teiste emmedega sõbruneda ei saanud kahjuks. Natuke ikka vahetasin lauseid, aga see aeg, kus oleks saanud juba niisama jutustada, oli meie jaoks juba peolõpp. Margus ei püsi mul niikaua lihtsalt ärkvel. Lisaks kogu peomelu väsitas ja ühispildi tegemine pani tema jaoks viimase põntsu ja andis teada, et tuleb tuttu minna.
lamba aastal sündinud suvebeebi

Ühispildi tegemisel pidi titad kõik maha panema. Margus kaotas mu silmist ja sai väikse paanika ataki ja enam maha ei rahunenud enne, kui turvaliselt ta õues turvahälliga tuttu kiigutasin.

Aga üritus oli väga tore. Koha suhtes (Türi noortekas) oli mul ootus veidi suurem ja hea on, et ma suuremaid kaasa ei võtnud. Neil oleks igav hakanud seal. Saime veidi Margusega poseerida fotograafile, aga need saab kätte alles kunagi hiljem. Ise klõpsisin selle eest niisama Margusest pilte ja natuke teistest ka :)

Kokku oli 23 beebit kohal, mis on päris suur hulk. Järgmistel suurematel koosistumistel üritame ka ikka osaleda, siis ehk Margus juba püsib see kolm tunnikest ilusti üleval ka :)Comments

 1. Vabandan rumalat küsimust, aga miks laps peaks terve aja üleval olema, miks ta ei oleks võinud rahus sul süles magada või rinda süüa ja sa oleks ise saanud rahus jutustada? Ma ise vähemalt käisin küll nii beebidekohtumistel ja teised emmed olid ka nii, pigem oli alati kahju, et aeg nii ruttu otsa sai :)
  Aga väga lahedad bodyd, kus teha lasite ja palju maksis, kui saladus pole :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul Margus lihtsalt ei oska niimoodi magada :D Sain ta peale kõva röökimist õue viies ta magama. Lisaks kui ta on öelväsinud, siis ta keeldub rinda võtmast, kui just pole oma kodus omas rahulikus elemendis. Meie 95% ajast naerataval naerupallil on sellised väiksed iseärasused :)

   Bodyd on Ti-ti bodyd ja seda, kus tikkida lasti, ma ei tea. Kokku igatahes läks body+tikand veidi alla kaheksa euro :)

   Delete

Post a Comment