Teine advent (331/365)

Eile oli teine advent. Hommikul oli selline eriline laiskus peal nii minul kui Priidul. Seega planeeritud ehitamise asemel võtsime päeva vabaks ja läksime külla. Ise olin veel eelmisel päeval suure suuga lubanud, et me kohe kindlasti pühapäeval ei tule. Aga tavaliselt lähedki need väga kindlad asjad teisiti.

Väike probleem oli, et mida Marek arvab, et me maale lähme ja tema tulla ei saa. Tema nimelt läks Paidesse koolilastega esinema hommikul. Aga võttis täitsa rahulikult uudised vastu ja läks rõõmsal meelel bussi peale. 
Marek Jõulukroonil laulmas/allikas: FB Järvamaa Eesti Südamaa leht 
Me läksime siis maale ja nautisime adventi. Mareli sai teiste lastega piparkooke meisterdada ja mängida. Margus seekord ime kombel isegi ei maganud tervet külaskäiku maha ja säras oma tavalise "klemm saja peal" olekuga :) 

Koju tagasi jõudes saime natuke tööd ka ikka tehtud. Priit tõstis teise välisukse õigesse kohta ära. Ta enne oli meil sees pool, sest esik ei olnud valmis. No praegu ka veel esik päris lõpetatud pole, aga soojakindel on juba küll, seega võis ukse ära tõsta. 

Ahjaa, Priit sai lõpuks oma akna ka laupäeva hommikul ette tõstetud. Ette panduna on see aken veelgi ilusam, kui niisama toa nurgas seistes. 

Comments