toiduteisipäev 1.12.2015 (322/365)

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

See teisipäev polnud just kõige eeskujulikum, aga enamasti need ühest kohast teise jooksmise päevad seda polegi. Aga paneme siis kirja, milline see päev sai söömise poole pealt. 

Hommikul oli aega teha korralikumat sööki. Kuna meil oli väike munauputus, siis tegin hommikuks kaks juustust praemuna. Juust ilmselt seal peal oli ülearu, kui nüüd tervislikkuse koha pealt vaadata, aga oli just selle järgi isu. Kõrvitsasalatit panin ka kõrvale. Nagu ikka soolase toidu puhul. 


Lõunasööki polnud aega teha. Tegelikult õigel lõunasöögi ajal olin sõidus. Seega sõin enne natuke kohupiimakreemi. Esmaspäeval maximas käies oli kakaokohupiimakreem soodushinnas ja ostsin seda mõned pakid. Jällegi, see õige kohupiim on tunduvalt parem valik, aga maitse eelistused võitsid jällegi ja said mida soovisid. 

Kui koju tagasi jõudsime, tegin kiirelt valmis makrasalati, mida olin plaaninud tegelikult juba esmaspäevaks teha. Seda sain süüa nii pärastlõunaseks ooteks (ma ei oska muud moodi seda söögikorda nimetada) kui ka õhtusöögiks. Õhtusöögil praadisin kõrvale veel kaks mingit juustust pihvi. 

Magustoiduks sõin õhtuks kaks tükki kooki - üks meekook, teine saksa kook. Margus sai ju neljakuuseks ja tähistasime natuke :) Teed jõin ka kõrvale. 

Siin  kohal oleks võinud söömine lõppeda, aga kuna ema andis viimane kord maal käies kaasa vaarika keedumoosi ja ma ostsin keefiri, siis ma ikka pidin veel tassikese keefirijooki tegema.


Comments