Toiduteisipäev 8.12.15 (336/365)

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Selle nädala teisipäeva võiks ümber nimetada munapäevaks. Kuidagi juhtus nii, et kergem oli kiirelt midagi munast teha, kui väga vaaritama hakata. 

Hommikuks sõime Mareliga omletti juustuga. Tegin endale kõrvale veel klopitud kurki. Pilti ei saanud teha, sest valmistasin sööki ja sõin paralleelselt Margusega toimetades. 

Enne lõunasööki olime pikalt õues. Tuppa jõudes olid mõlemal kõhud väga tühjad, seega praadisin meile muna. Jälle juustuse kattega ikka. Kõrvale tõstsin endale kõrvitsasalatit. 

Õhtusöök lükkus päris õhtusse, kui olime Priidu ka bussijaamast peale korjanud. Plaaniks oli küll teha kana ja peedisalatit, aga kell oli palju, Margus ei tahtnud väga omaette toimetada ja ma ei jaksanud väga möllata ka köögis. Seega tuli õhtuks juustused makaronid, praemuna ja kõrvitsasalat. 

Magustoiduks tegin teed ja sõin mõned präänikud. Nii palju siis mu magusa piiramisest. Peale seda haiguste nädalat on jube raske jälle näppe magusast eemale saada. Peab vist hakkama Priitu poodi saatma, siis ei tekigi sellist jama meile koju, mida kiirelt põske saaks pista. 

Piltdile seekord ei saanud ühtki toitu. Ega ma väga oskagi ilusat toidupilti teha, seega ilma ei jäänust te eriti millestki :P 


Comments