Kvaliteetaeg

Eile oli üks väga mõnus päev. Kuigi otseselt trenni teha ei jõudnudki, siis aktiivsust oli päevas rohkem kui küll nii minul, Marekul kui Marelil.


Läksin lastele lõunast lasteaeda/kooli järgi ning läksime otse kelgumäele. Õde pidi oma lastega minema ja hüppasime kampa. Lapsed olid niigi nädal otsa juba kurvad, et meil õues erinevatest hunnikutest alla lasta ei saa. Küll üks on liiga väike, teine konarlik ja kolmandas killustik liiga lahtine. Seega olid nad väga rõõmsad, kui järgi minnes kelgumäele minekuga üllatasin.


Olime mäe peal tund aega. Selle aja jooksul sai ikka päris mitmeid kümneid kordi alla lasta ja jälle üles joosta. Ma isegi lasin mitu korda :D Margus magas ilusti selle aja autos kuni meie ilma nautisime ja lustisime.


Peale kelgutamist võtsime Priidu bussi pealt, viisime ta koju Margusega ja läksime kolmekesi edasi ujuma. Loovutasin oma ujumistrenni ja võtsin Mareli kaasa vett nautima. Ujumisrõngast meil küll polnud, aga lootsin, et ujumisvesti ja kätistega saame hakkama. Vees selgus, et vest on väike, aga mareli sai ainult kätistega ka ilusti ujutud. Tunduvalt edukamalt, kui ma arvasin.


Nägime Mareku trenni ka. Täitsa naljakas on ikka vaadata, kuidas Marek ujub ilma igasugu abivahenditeta. Kogu aeg on tunne, et peaks ikka minema ja hoidma kinni  või  päästma jne :D Eriti kõhe oli vaadata, kuidas ta pommi ääre pealt hüppas.


Mõlemad said autos väikse tukastuse ka teha. Mareli jäi isegi väga sügavalt magama ujuma sõites. Kohale jõudes läks mitu minutit, et teda püsti saada. Marek jäi aga tukkuma mõned minutid enne koju jõudmist. Eks päev oli ka piisavalt väsitav. Enda jaokski, aga vahelduseks oli nii mõnus hüpata tavarutiini rattast maha ja käia väljaspool seda mõned sammud :)

Comments

 1. Väga lahe päev ;)
  Me plaanime ka mäele minna, kohe kui meil kõigil vaba on.
  Mulle endale meeldib lumes hullata ja kelgutada jne ;)
  Kindlasti on see ka mõnesmõttes trenni eest, pluss lisaks kvaliteetaeg lastega ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kelgumägi on üks koht, kus saab ilma imelike pilkudeta end lapsena tunda :D

   Delete

Post a Comment