Nädala kokkuvõte 11.01-17.01 2016

See nädal ei kujunenud trenni koha pealt päris selliseks, kui oleks tahtnud , aga sellest hoolimata on olnud väga aktiivne nädal.

Esmaspäeval jäi jõusaal ära. Priidul oli koju jõudes palavik ja väga kehv olla. Seega ei hakanud teda Margusega piinama. Margusel on nimelt komme, et kui mind silmapiiril pole, siis läheb tuju suhteliselt kehvaks ja võib üle tunni aja jutti karjuda, tee talle või tiritamme. Õnneks mingil kummalisel moel vist aimasin ette, et õhtune trenn jääb ära ja käisin päeva ajal pikemalt kõnnitiirul. 2 tundi ja 10 minutit kõndisin.

Teisipäev jäi puhkepäevaks. Jalad olid päris kanged eelmise päeva kõndimisest.

Kolmapäeval sai kaks trenni tehtud. Esiteks tegin toas kava järgi trenni. Selle pikkus oli 37 minutit, aga ma oleks peaaegu maha surnud. Tõsiselt raske oli minu jaoks. Ilmselgelt on kõik mu lihased veel unerežiimil raseduse järgselt. Või juba maha surnud :D Aga ära tegin ja hakkan seda vähemalt korra nädalas nüüd tegema.

Teiseks käisin jälle kõndimas. Lastele oli vaja nagunii vastu minna bussi peale. Nii sai kaks asja ilusti ühendada. Võtsin veel kelgu ka kaasa, et tõmmata neid natuke. Oi, see oli vale mõte. Kuna juba käru enda lükkamine on paras tükk tegemist, siis korraga käru lükata ja kelku tõmmata oli ütlemata raske. Aga tuligi raskem trenn :P Kokku kõndisin 51 minutit.

Kõndimise kohta ütleks veel, et kuigi kilomeetreid vaadates tundub endalegi, et mida paganat ma seal tegin, jalutasin või mis, aga praegune kõndimine on mitu korda hullem trenn, kui muul ajal kõndimine. Ma pean vankrit enamus teed ikka lükkama, mitte niisama sealt kinni hoidma. Nagu sahka mängiks :D

Aga lähme edasi. Neljapäeval käisin kõige pealt kõndimas (lastel jälle vastas). Kõnnitud sai täpselt tund aega. Peale seda, kuskil tunni aja pärast, läksin aeroobikasse, mis kestis 55 minutit seekord.

Reedel trennina kirja pandavad tegevust polnud, aga päev oli vägagi aktiivne ja sisaldas endas hulganisti mäkke ronimist ja sealt alla laskmist. Lisaks ka veel ujumist ja vees erinevaid harjutusi.

Laupäeval käisime lastega mu vennapoja sünnipäeval. Söögi koha pealt olin väga tubli ja ei võtnud ühtegi ampsu, mis kavasse ei sobinud :) Edasi läksime mu ema juurde natukeseks ajaks ja ka seal suutsin oma söömisi kontrollida ja kõik lubatud piirides hoida. Trenni sel päeval ei jõudnud teha.

Pühapäeval käisin kõndimas. Kuna sahk oli käinud eelmine päev, siis oli kõndida natukene kergem. Kõndisin külapoodi riisihelveste järgi ja tagasi. Muidu poleks hommikusööki saanud teha :D Igatahes 50 minutit kõndi läks kirja : )

Kokku sai see nädal trenni tehtud 6 tundi ja 26 minutit. Täitsa paras ports minu arust :) Järgmine nädal tean juba ette, et aeroobika jääb ära, seega pean rohkem kodusele trennile panustama ja esmaspäeval kindlasti jõusaalis ära käima :)

Söögi koha pealt ka veel paar sõna. Olen ilusti nädal aega Kati kava järginud. Lõime Priiduga just söögi peale kulunud summa kokku ja imestava panevalt väike summa läks. Samas sai päris palju kana ja liha ostetud. Alla 40 euro  nädal on ikka super tulemus (eks ma natuke olen saanud asju ema juurest tasuta ka, näiteks õunad, munad; lisaks maasikad oli sügavkülmas olemas jms).

Kaalunumbrist on juba päris mitu kilu jooksu pannud võrreldes 1. jaanuari numbriga :) Nii võib see kaheksa kaalule tulla isegi varem, kui lootsin.


Comments

 1. Kas tõesti saab 40 euroga kuus toidu kätte :-)
  Või oli väike ekitus ja see nädala kohta mõeldud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. ahhaaa, väike eksitus jah :D Parandasin ära :D

   Delete
 2. OOOOhhhoo. Söögi peale neljale alla 40 € kuu. Vau. Mul läheb juba piima peale 40 €/kuu( liiter 80sentti) Ma kyll ei oska. Jagad ehk retsepte lahke käega.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väike eksitus oli. Jutt käis ikka nädalast :D

   Delete
 3. Kas riisihelbed on hea valik hommikusöögiks? Mulle kuidagi meelde jäänud, et pigem ikka kaerahelbeid ja mitmeviljahelbeid eelistada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No ma arvasin ka, siiani olengi pigem neist kõrvale hoidunud. Aga praegune kava näeb neid ette, seega maiustan mõnuga :)

   Delete

Post a Comment