toiduteisipäev 26.01.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Kuidagi on juhtunud, et mu toidu postituse päev on langenud sellele päevale, kus mu külmkapis vaatavad vastu vaid jäägid, mis möödunud nädala toitude tegemisest alles on jäänud. Peab vist poes käigud kuidagi ümber sättima. Aga sellest olenemata on jälle päev enamvähem kava järgi toitutud. Vabandan juba ette piltide vähesuse pärast, kohe kuidagi ei jõudnud telefoni ligi haarata, et enne toidu suhu pistmist klõpsu teha sellest. 

Hommikuks oli riisipuder vaarikatega. Vaarikad olid toormoosi kujul (ilma suhkruta). Lisaks nägi kava ette pähkleid, aga need sõin paar tundi hiljem vahepalana ära. Olen siiamaani suutnud vältida hommikusöögina kohupiima. Ei teagi miks, aga homme proovin ühe variandi sellega ka ära. Ilmselt edaspidi üritangi koju suuremas koguses kohupiima varuda ja seda hommikuti sööma hakata :) 

Lõuna sõin kodust väljas. Valisin tükk aega, mis oleks kõige parem toit mulle pakutavast. Vaatasin külmkappi ja siis jälle FitCati menüüs toite. Lõpuks sai taldrikule kokku lõhe tatraga. Lisandiks tomatid. Väga hea oli. 

Õhtusöögiks oli siga ja salat. Ma polnud enne väga õuna salatitesse pannud, aga selle kava raames olen avastanud, et pagana hästi  sobib see õun salatisse. Eriti sealihaga.


Ja nö magustoiduks võtsin tunnikese hiljem ühe banaani, mi läks kirja vahepalana. Ja sellega toidupäev lõppes.

Need möödunud kaks päeva on olnud täpselt sellised, kus muidu ilmselt oleks juba end erinevate maiustustega kostitanud. Trenni pole saanud teha ja Margus on ka paras jonnijuurikas olnud (vist kolmas hammas tuleb, aga veel ei hõiska, äkki pole ka :D). Praegu aga tunnen suurt uhkust, et olen suutnud magusast eemale hoida ja ilusti kava järgi toituda.

Hakkan toidupostitusse lõppu oma kaalunumbrit ka nüüdsest panema. Siis teil veidi parem ülevaade, kuidas see toitumine ka kaalu on mõjutanud.

Kaal: 91,9kg


Comments